Wpis z mikrobloga

Chciałem ostrzec wszystkich podróżujących przez przejście graniczne PL-DE w Olszynie.

Niedaleko od przejścia, po drodze do Trzebieli jest parking leśny:

https://g.co/kgs/aywTzL

Teraz mijamy go dojeżdżając do A4 bo A18 jest rozkopana.
Zatrzymałem się tam na 5 minut, stało tam auto na włoskich numerach ( Toyota Auris), siedział w nim na siedzeniu pasażera, opalony jegomość. Kiedy zaparkowałem to od razu mnie obczajał i wykonał telefon. Chwilę później pojawił się Passat B5 na numerach FZA z ekipą wyrokowców w środku, zaczęli iść w moją stronę ale odjechałem mimo że przystawili wyjazd z parkingu. Myślałem że takie numery to były 20 lat temu.

PS
Mam nowy samochód ale żaden high end (RAV 4, 2022). Jechałem z dwójką dzieci i zatrzymaliśmy się na siku. Nie polecam, podejrzewam że akcja się tam powtarza cyklicznie
  • 103
chodzi o zamontowany drobny rejestrator drogowy


@Bananek2: wiem co to kamera samochodowa xd, ale tak pytałem i nie trafiłem jeszcze na taką osobę co tez mnie dziwi podobnie jak ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Senpai: kiedyś krążyły takie legendy, że w okolicy Zgorzelca cyganie czy inni ciemni krewniacy polują na auta w podobny sposób albo zatrzymują ludzi na pasach awaryjnych z prośbą o pomoc. Jeśli to nadal działa to niesamowite.
Bliżej Berlina też działają. Kumpel miał taką sytuację na normalnym MOPIE na a13. I to po południu na pełnym tirów parkingu. Podeszli do szyby i chcieli żeby opuścił, a pon sobie po prostu odjechał i pokazał im fucka. Śniadzi.
Wygląda na tą samą bandę.
taki model biznesowy na bank działa na innych przejściach


@Senpai: Ale czemu tylko na przejściach granicznych? Czym różnią się te miejsca od innych i dlaczego jest tam bardziej niebezpiecznie?
@FanRuskichPierogow to nie przejaw defekacji, ale zwykłego załamania rąk na ludzką naiwność i bezwarunkową wiarę w dobre intencje obcych ludzi na parkingu w lesie pośrodku niczego. Życie każdego prędzej czy później nauczy, ale cytując mędrców wykopu zapytam "Gdzie byli rodzice?!" ????