Wpis z mikrobloga

Mirki szukam sposobu na leczenie LES. Boję się skutków ubocznych Dexilantu, ale bez niego nie jestem w stanie funkcjonować. Znalazłem info o nowych badaniach, w których zalecają melatoninę. Trzeba też rzucić kawę i alkohol. To podobno osłabia zwieracz. Czy ktos próbował taką dietę?

#dieta #lekarz #medycyna #choroby
Pobierz chud - Mirki szukam sposobu na leczenie LES. Boję się skutków ubocznych Dexilantu, al...
źródło: IMG_2425
  • 16
@jalop stary, byłem u pięciu. Leczę się 7 lat, nikt nie potrafi pomóc. Stosowałem wszystko. Wg ostatniego jedynym rozwiązaniem jest fundoplikacja. I dlatego szukam jakiegoś jeszcze rozwiązania przed cięciem.
@jalop nie ma po co. Przedostatni powiedział, że się poddaje i jedynie może mi zapisywać dożywotnio inhibitory pompy protonowej. Dlatego szukam rozwiązania we własnym zakresie.
@chud: kurde jak sobie pomyślę ile LAT męczyłem się z tym samym problemem, ilu odwiedziłem gastrologów, ile schudłem, ile brałem tabletek IPP każdego istniejącego rodzaju, ile piłem płynów na refluks, ile diet, ile gastroskopii, ile brałem suplementów (oregano, neobianacid, witaminy, berberyna, probiotyki, kurkuma i 50 innych) a okazało się, że małe dawki SSRI (Sertralina) jak za dotknięciem magicznej różdżki spowodowały, że od 1,5 roku nawet nie pamiętam jak to było z
@chud: ja nie odkryłem, kiedyś mi gastrolog zasugerował, że może mam jakieś nerwy itd. W życiu bym siebie o to nie podejrzewał, mam luźne życie, jestem mega opanowany, nic mi "psychicznie" nie jest ale myślę sobie, c'mon, 30zł za paczkę tabletek to można spróbować i okazuje się nawet, że są już badania stosujące leki przeciwdepresyjne/przeciwlękowe w takich schorzeniach. Życie znowu jest piękne (jeśli chodzi o tematy zgagi/refluksu)