Wpis z mikrobloga

  • 0
@Haiiro: @muadzik Staram się jeść tak :
Śniadanie : Płatki owsiane + masło orzechowe + dżem + serek wiejski + mleko
Śniadanie II (Praca) : 2x Kanapki z jajkiem + masło + ser + sałata + suszone pomidory (lub jakieś inne warzywo)
Obiad: Jakieś udko z kurczaka do tego ziemniaki i surówka
  • 0
@krisStarling: mam do tego muszę dużo czasu poświęcać na rozciąganie po treningu (zalecenie fizjoterapeuty) inaczej bardziej po przykurczam mięśnie. Bez tego nie mogę ćwiczyć mam wadę postawy
@sunu459 zasadniczo to jest tak, że sam wybór „lepszych” produktów coś ci już daje.
Jeżeli chcesz zrzucać wagę, według mnie zdecydowanie prostsze niż masowanie prawidłowo. To jako osoba nie ćwicząca prawdopodobnie traciłbyś ja jedząc to co wcześniej bo zwiększajac aktywność fizyczna zwiększa się twoje zapotrzebowanie kaloryczne - ale gwarancji nie ma bo tutaj zawsze jest najważniejsze by być poniżej z kaloriami do swojego zapotrzebowania kalorycznego - współczynnik da się wyliczyć na stronach
@sunu459 a i jeszcze jak już się przyzwyczaisz, miną pierwsze zakwasy. To pamiętaj, żeby efekty przychodziły warto sobie zwiększać co jakiś czas obciążenie/zwiększyć intensywność/zwiększyć ilość serii- niekoniecznie co trening jak nie czujesz się na siłach. Przy czym zwiększać do momentu aż jesteś w stanie wykonywać ćwiczenie prawidłowo technicznie. Ruch, postawa i czucie mięśni - bardzo łatwo na początku się kontuzjować i będzie po ptakach.
Oczywiście ilość powtórzeń i serii trzeba tez dostosować
@sunu459: olej dietę póki co, na samym początku będziesz rósł od samego machania hantlami. Po pół roku regularnego ćwiczenia dopiero możesz myśleć o jakiejś diecie czy suplach.

Siłownia to bardzo fajna aktywność fizyczna, tylko się nie zniechęcaj, bo zakwasy będą na początku spore, po czasie będzie lepiej.
Nie forsuj się na początku, lekki trening na początek też jest spoko.
cmoknąć w pompe

możesz robić lache


@sunu459: ty masz jakiś fetysz? Lecz się, chłopie... Ja ci tylko zwróciłem uwagę na brak przecinków, a ty strzelasz z armaty do muchy. Wyluzuj.
@sunu459: też ostatnio zacząłem chodzić, zaczynam od prawie zerowej kondycji. Powodzenia i nie przejmuj się ludźmi, którzy nie są w stanie rozumieć, że nie każdy idzie na siłownię z motywacją, żeby po miesiącu wyglądać jak postać z JoJo ( ͡° ͜ʖ ͡°)