Wpis z mikrobloga

@PochlaniaczChleba a to mamy 2007 rok ze mamy patrzec na sta.dardy z tamtych lat? pamietam dokladnie nawet jak figo do realu przechodzil, ale teraz mamy 2023 i takie gadanie 'kiedys to bylo' to aby mi się z januszami kojarzy, duzo bardziej jestem krytyczny w stosunku do united i braku efektow albo do chelsea gdzie kupuja mudryka za taka gruba kase niz do city ktore wydalo kase i wygralo wszystko a w PL
a to mamy 2007 rok ze mamy patrzec na sta.dardy z tamtych lat?


@mietek_zul: no jeżeli wyciagasz średnia to byłoby bardzo głupio gdybyśmy tego nie zrobili. Jak już będziesz na tyle duży i być może pójdziesz na studia techniczne, to będziesz miał przedmiot w rodzaju "statystyka i probabilistyka" i wtedy dowiesz się o co chodzi
@PochlaniaczChleba no ja wyciagam srednia dlatego ze ktos inny wyciagnal dane na temat wydanych pieniedzy pod teze, np z 2008 roku. Ilu z zawodowych pilkarzy ktorzy byli na topie w 2008 roku jeszcze graja w profesjonalnym futbolu? prawie nikt. albo czemu nie licza od 2004 albo 2015 roku? po prostu nie jestem ignorantem i nie polecam tez tobie tej drogi, chyba liczyłeś na inter, niewazne, w kazdym razie jestem za stary na
@StdPtr z jednej strony spoko bo pokazali że jeśli trener ma wizję to trzeba spełniać jego wymagania, robić potrzebne mu transfery (a nie przepłacone gwiazdy dla rozgłosu) i co najważniejsze dać mu czas co w piłce na całym świecie jest najtrudniejsze dla właścicieli.
A z drugiej strony w Paryżu, Katarze, Arabii i innych krajach arabskich teraz myślą ile jeszcze mogą przepalić hajsu żeby im dorównać albo inni szejkowie szukają klubu żeby kupić
@mietek_zul mogą sobie wydawać i 5mld co sezon, pytanie jednak brzmi gdzie jest ffp? Bo coś minusie wydaje, ze ze sprzedaży to takich przychodów nie mieli. To sztuczne pompowanie kasy jest problemem.