Wpis z mikrobloga

Przed zalozeniem konta na wykopie uwazalem ze zarabiam srednie pieniadze oraz ze mam srednie powodzenie u kobiet.

Po roku jak poznalem i czytalem co tu ludzie pisza przekonalem sie ze zarabialem slabe pieniadze (8k na reke z wlasnej JDG) oraz ze jestem Chadem jezeli chodzi o atrakcyjnosc (25 lasek do 25 roku zycia).

Cos za cos jak widac ¯\(ツ)/¯

#redpill #pieniadze #wlasnafirma #tinder #badoo #seks #zwiazki #oswiadczenie
  • 68
  • Odpowiedz
A ja tak z innej beczki zapytam Panowie. Taki licznik "zaliczonych" lasek ma sens? Moim zdaniem liczy się jakość a nie ilość. Mam znajomych co serio co tydzień zaliczają inne, ale jak sobie na nie patrzę to kijem przez szmate bym nie ruszył. Większą satysfakcje sprawia zdobycie kobiety, którą cięzko zdobyć niż zaliczanie przypadkowych szonów.
A co do zarobków to taka niekończąca się opowieść, jak zarabiałem 2k, a zacząłem z dnia na
  • Odpowiedz
@mascarponie: Efekt falszywej powszechnosci sie klania. To ze Wy nigdy nie bedziecie takiego powodzenia mieli to myslicie ze nikt go nie ma. No ja sie przyzwyczailem juz ze mi pisza ze to abstrakcja i cos niemozliwego zeby zaliczyc 25 lasek do 25 roku zycia. Dla mnie trudne to nie bylo tym bardziej ze zdecydowana wiekszosc tych lasek same chcialy mnie poznac.
  • Odpowiedz