Wpis z mikrobloga

To nie moja wina że przez swoją płeć mam większe zapotrzebowanie kaloryczne i przez to muszę wydawać więcej na jedzenie


@Bipolar-:
spoczynkowe zapotrzebowanie sredniego mezczyzny to 1873 kalorie
Sredniej kobiety 1650

Chleb w 100g ma 264 kalorie. Srednia cena chleba to 4.2zl

To znaczy ze nalezalby Ci sie dodatek 42 grosze dziennie.
@Bipolar-: wiem że mem ale mnie denerwuje takie gadanie co jest go pełno na wykopie, kobiety jak im coś przeszkadza to się ogarniają, robią marsze, wydarzenia, jakieś fundacje no ogólnie kręcą Małysza. Potem facet tak tylko na to patrzy i mówi "Co, że niby coś za darmo dla bab? A co jakbym ja coś chciał za darmo hehe pieklomezczyzn" i tyle, temat się kończy.
A jakby wyszło że nie wiem, dzieci
@Hasz5g: Chłopie skąd te liczby, ważę 94kg przy 2 metrach wzrostu, mimo że jestem szczupły to jem za dwóch, dziennie jak sobie liczyłem to zjadam luźno 4000 kalorii, przy 3500 potrafię być głodny na wieczór. Te 1800 to dla drobnej dziewczyny 55kg a nie dla chłopa.
@chwila Wiesz to tylko żarty na portalu ze śmiesznymi obrazkami, z kolei pomysły darmowych środków higienicznych są całkiem na serio i trafiają do równych mediów, co to oznacza? Jesteście gorsze, mniej inteligentne i nie możecie sobie zarobić?
XD
Trochę to przykre, ale pasowałoby również do wszelkich programów z preferencyjnymi warunkami dla kobiet, takimi typu +100 pkt za sam fakt bycia kobietą bo inaczej nie dadzą rady xD
@ThirtyDoorKey: spoczynkowe kalorie to takie ktore Twoj oragnizm zuzywa w ciagu dnia bez angazowania wysilku fizycznego.

Co robisz w wolnym czasie i ile kalorii wtedy spalasz to Twoj prywatna sprawa, wiec wydaje mi sie niesprawidliwe uwzgledniac je w dodatku zywnosciowym.
@Bipolar-: zgadzam się w dodatku powinien być taki fundusz mechaniczny żeby każdy mógł dać auto do warsztatu i mieć darmową naprawę oczywiście byłaby specjalna lista części refundowanych bo zawieszenie w Mondeo kosztuje 3000 a to bardzo dużo powinno to być wszystko robione przez państwo