Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu na mirko napisałem, że:

Sprzedawanie telefonów na #olx to recepta na raka,


Co jakiś czas wrzucam w jednym ogłoszeniu kilka różnych telefonów, raz są to szajsungi albo jak niedawno różne wersje ajfonów 6. Zwykle cena jest dużo niższa niż w okolicy. I za każdym ~!@#$%^&* razem:
- czy cena jest za wszystkie sztuki;
- czy przywiozę pod wskazany adres / miasto;
- czy przytrzymam kilka dni;
- czy zamienię się na jakiś szajs;
- bo wie pan, ja mam dziecko;
- 2x mimo potwierdzenia spotkania zostałem wystawiony;

70% autorów to typowe #madki #p0lka i #karyna . Choć raz #kaszojad em zasłaniał się #janusze i wystawiło mnie dwóch #januszebiznesu (po numerze telefonu znalazłem jakąś dziuple z komórkami a la lombard). To jakaś norma, że przedmioty "po taniości" przyciągają ameby umysłowe.

Coś jak oddam za darmo "lodówkę", zawieźć ją do jakiegoś miasta i wnieść. Bo wie pan, ja mam dziecko i nie mogę wyjść.

Poniżej screeny z ostatnich 10 dni.
#gownowpis #januszeolx

Richtig_Piwosz - Kilka dni temu na mirko napisałem, że:
Sprzedawanie telefonów na #ol...

źródło: rakowe wiadomości

Pobierz
  • 5
jeśli by mi gośćiu zapłacił za dojazd plus czas który na to poświęce

@DurzyHarakter30:

Nie doceniasz januszy biznesu... przeczytaj jak się konwersacja zakończyła. W pewnym momencie już nie wiedziałem czy rozmawiam z samym #januszalfa czy #panemareczkiem
Jestem ciekaw czy w ogóle to jest legalne -> wysłać pracownika w celach służbowych i nie pokryć kosztów podróży.

To co wyciąłem to moje pytanie / sugestia: może będzie się Wam kalkulowało po więcej
Richtig_Piwosz - >jeśli by mi gośćiu zapłacił za dojazd plus czas który na to poświęc...

źródło: januszbiznesu z dabrowy

Pobierz