Aktywne Wpisy

SzubiDubiDu +702
To jest Toyota Prius z 1997 roku. Jest hybrydowa i jej zanieczyszczenia to:
-138 g/km CO2
-0.012–0.018 g/km NOx
Auto nie wjeździe do Warszawskiej SCT od 2026 roku.
#motoryzacja #ciekawostki #j------t #sct
-138 g/km CO2
-0.012–0.018 g/km NOx
Auto nie wjeździe do Warszawskiej SCT od 2026 roku.
#motoryzacja #ciekawostki #j------t #sct
źródło: toyota_prius_1997_photos_2_b
Pobierz
callver34 +119
Dla wszystkich co radzą iść pracować na fizola, kłaść płytki, robić hydraulikę, albo zostać złotą rączkę. Wy chyba nigdy nie robiliście w pracy fizycznej. Praca fizola nie jest lekka. 8 lat przepracowałem na budowie, w zimie zimno, w lato gorąco, przez resztę roku leje deszcz i wieje wiatr. Robota w brudzie, kurzu, syfie i ubóstwie. Bez ogrzewania, bez dachu nad głową, albo bez okien. Towarzystwo nieciekawe, często starzy alkoholicy albo jakieś ćpuny




xD patrzcie no, według pana z Nato jesteście chętni i gotowi do walki an Ukrainie. Już się zaczyna gotowanie żaby, za raz zachodni świat będzie wierzył, że polacy są gotowi oddać życie za Ukrainę. Potem już zostaje tylko obowiązkowe ćwiczenia wojskowe i bilet na schodni front xD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
@Jimmybravo: Chyba, że Amerykanie stwierdzą inaczej.
Chyba to już przerabialiśmy w 1939, a w 1946 nawet nas nie zaproszono do Londynu na paradę zwycięzców. Także życzę powodzenia, bo ja się nie wybieram na Ukrainę.
@NPC2137: A Ty masz pojęcie o czym piszesz? E? E to kategoria dla kaleki. Osoby która nie może chodzić, nie ma rąk,
Jakiś czas temu jeden mirek wrzucił odpowiedź swojego WCR, mimo zaświadczenia o schizofrenii od dwóch psychiatrów nie chcieli mu zmienić kategorii, także pozdrawiam.
Wiem że jestem jednych z pierwszych do odstrzału, niedawno wyrobiłem sobie paszport, powoli szykuje się mentalnie do tego że będę musiał wyjechać.
Nie pomaga też tutaj sytuacja mamienia nas pro-ukraińskością z każdej strony.
@NPC2137 Kategoria D Cię nie chroni w czasie wojny, a uzyskać E jest cholernie ciężko. Luqart dobrze pisze.
@Luqart Nie każdy niestety może opuścić kraj. Poza tym z tym D to też nie jest
Poza tym, duża część ludzi mieszkająca w Europie nie jest wymeldowana z Polski, więc istnieje ryzyko że państwo będzie takie osoby ścigać. Jak nie masz stałego pobytu przez jakiś czas, to może być słabo.
Zresztą umówmy się, że szansa, że Rosja nas napadnie jest obecnie praktycznie zerowa.
Jeżeli mają nas zaatakować to za dobre kilka lat lub kilkanaście lat. Jak ktoś paranoicznie się tego boi to ma idealny czas aby wyjechać z polski do innego kraju Europy i zdobyć tam stały pobyt, a może i nawet podwójne obywatelstwo.
Dwa, prędzej polski rząd sam ogłosi stany militarne niż jakby rzeczywiście Rosja miała nas zaatakować. Już wystarczy że przyzwyczajają powoli społeczeństwo do militaryzacji.
Coś czuję że tak będzie z czasem wszędzie.
A przyzwyczajają i bardzo dobrze. To jest całkowicie normalne i logiczne.