Wpis z mikrobloga

z ciekawości, jak żyją ludzie z jakichś #!$%@? januszexów w Polsce B przy tych cenach z wypłatą typu 3000?

ostatnio tak rozkminialiśmy przy blancie - najniższe zarobki wśród moich znajomych to jakieś 5k w BPO i ci ludzie już grubo narzekają na ceny spożywki ewidentnie redukując zbędne wydatki.

a co z takimi prolami wyrobniczymi u janusza? Z parówek na trawę się przesiadają jak w korei? xD

#pieniadze #inflacja #pracbaza #ekonomia #zarobki
JanRouterTrzeci - z ciekawości, jak żyją ludzie z jakichś #!$%@? januszexów w Polsce ...

źródło: temp_file.png7054063139854813461

Pobierz
  • 30
@JanRouterTrzeci 3 netto to duzo, u mnie zarabia sie 2800. Wystarczy zyc w Polsce powiatowej i miec mieszkanie po kimś. Fakt, czasem mieszka sie samemu, a czasem na 62 m2 w 6 osob. Wystarczy nie dbac o swoje zdrowie; nie robic kontroli, badan prywatnie, wszystko na NFZ. Wystarczy chodzic w ciuchach styranych, a na nowe pozwolic sobie raz do roku. Robi sie czesto wiele przetworow samemu, by miec przez rok. Kupuje sie
3 netto to duzo, u mnie zarabia sie 2800. Wystarczy zyc w Polsce powiatowej i miec mieszkanie po kimś. Fakt, czasem mieszka sie samemu, a czasem na 62 m2 w 6 osob. Wystarczy nie dbac o swoje zdrowie; nie robic kontroli, badan prywatnie, wszystko na NFZ. Wystarczy chodzic w ciuchach styranych, a na nowe pozwolic sobie raz do roku. Robi sie czesto wiele przetworow samemu, by miec przez rok. Kupuje sie pod
@JanRouterTrzeci: Mieszkają z rodzicami czy inną rodziną. Ja zarabiam lepiej, ale wynajmuję, więc jakieś 2k mi odpada. Nie mam opcji mieszkać z rodzicami, bo zostali wyruchani przez państwo w latach 90 (książeczka pko), wyniku czego stary się powiesił, a matka do dzisiaj mając 60 lat nie ma nic i mieszka w socjalnym.

#!$%@? mnie jak ktoś mi powie, że jestem bogaty, kiedy ma mieszkanie czy dom+ziemia, a ja gówno.

@HFL-przed-30 Typie,
@HFL-przed-30 ty masz inne doświadczenia, ja mam inne. Znani mi 'patusy' z lat szkoly bardzo dobrze sobie radza w zyciu, bo byli swietnie dynamiczni. A ci 'spokojni' albo odebrali sobie zycie, albo tyraja po magazynach za psi pieniadz.
@blargotron: Nad wzrostem też można pracować. Do 19 roku życia należy dbać by się zdrowo odżywiać, dostarczać odpowiednich ilości kalorii i spać w najlepszych godzinach dla wzrostu 22-6 rano.
A jak faktycznie problemem jest niedorosłość, jest terapia hormonalna.

ty masz inne doświadczenia, ja mam inne. Znani mi 'patusy' z lat szkoly bardzo dobrze sobie radza w zyciu, bo byli swietnie dynamiczni. A ci 'spokojni' albo odebrali sobie zycie, albo tyraja po
@HFL-przed-30:

Nad wzrostem też można pracować.


Typie, weź się już nie kompromituj.

Do 19 roku życia należy dbać by się zdrowo odżywiać, dostarczać odpowiednich ilości kalorii i spać w najlepszych godzinach dla wzrostu 22-6 rano.


Nie #!$%@?, wzrost to genetyka. Mie mieszkamy w Afryce aby niedożywienie było realnym problemem.

A jak faktycznie problemem jest niedorosłość, jest terapia hormonalna.


No to #!$%@? oczekijesz od dzieciala, że znajdzie dojścia aby na lewo pozyskać
Nie #!$%@?, wzrost to genetyka. Mie mieszkamy w Afryce aby niedożywienie było realnym problemem.


@blargotron: 20% wzrostu zależy od czynników środowiskowych. Ale typowe w #blackpill jest negacja nauki.

No to #!$%@? oczekijesz od dzieciala, że znajdzie dojścia aby na lewo pozyskać HGH i se w żyłę dawać? Ja #!$%@?ę, co za pacan.


@blargotron: Ty oczekujesz, że człowiek z patologicznej rodziny zostanie informatykiem w FAANG ucząc się z książek własnoręcznie zarobionych,
@HFL-przed-30: Jakim #!$%@? blackpill? Co do uczenia się, to jestem z biednej rodziny. Tak, można się uczyć wtedy. Nie mówię tylko o informatyce, niezliczona ilość zawodów,. gdzie zarobisz powyżej minimalnej. Gówno-praca jako koniec kariery (a nie tylko dorobienie ma studiach) to w większości przypadków skrajne lenistwo, tak uważam.