Wpis z mikrobloga

z ciekawości, jak żyją ludzie z jakichś #!$%@? januszexów w Polsce B przy tych cenach z wypłatą typu 3000?

ostatnio tak rozkminialiśmy przy blancie - najniższe zarobki wśród moich znajomych to jakieś 5k w BPO i ci ludzie już grubo narzekają na ceny spożywki ewidentnie redukując zbędne wydatki.

a co z takimi prolami wyrobniczymi u janusza? Z parówek na trawę się przesiadają jak w korei? xD

#pieniadze #inflacja #pracbaza #ekonomia #zarobki
Pobierz
źródło: temp_file.png7054063139854813461
  • 30
@blargotron: tak, po prostu będąc małolatem zacznij kupować sobie lepsze jedzenie i załatw sobie hgh od koksów z siłki (wcale nie sprzedadzą scamu małolatowi), ale jednocześnie coś tak prostego jak skupienie się na nauce bedac biednym jest już niewykonalne. Dobrze, że będąc biednym dzieciakiem ze wsi nie czytałem takich mędrców z sieci xd
@pogromca_krasnali: Doskonale wiem gdzie mieszka, w socjalnym. Dostała info, że ma je opuścić, bo miała umowę do końca zeszłego roku. Oczywiście oleje to. Prawdopodobnie będzie miała dalej prawo do socjalnego. Ale kamienicę w której jest to mieszkanie chcą opróżnić i gruntownie wyremontować, więc w bliżej nieokreślonym momencie znajda jej jakieś inne, i będzie się musiała przenieść (podobno może odmówić i pokażą jej inne, odmówi znowu to znajdą trzecie i już nie
chyba to nie jest tak, że takie mieszkanie jest twoje, tylko masz bezterminowy wynajem od miasta


@blargotron: i w większości miast możesz to za kilka do kilkudziesięciu procent wartości wykupić na własność

Jeżeli można, to to by była straszna patologia.


@blargotron: Trwa już ponad 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale kamienicę w której jest to mieszkanie chcą opróżnić i gruntownie wyremontować, więc w bliżej nieokreślonym
@pogromca_krasnali: Słyszałem o takiej patologii, ale myślałem, że to tylko w latach 90. To nie jest w moim interesie, a raczej jej. A gdyby miała inne opcje, to na 100% by skorzystała, ponieważ jest typowym socjaluchem, któremu się należy, w życiu parę lat góra przepracowała. Tym bardziej, że sąsiadka jej i dobra przyjaciółka ma komunalne, więc zna temat. Ja mam wywalone na nią. Jak jeszcze z nią żyłem w zgodzie, to
@pogromca_krasnali:

A co, przewidujesz że pożyje dłużej czy jak?


Um... przepraszam, nie rozumiem pytania.

W jednym bloku raczej nieczęsto są socjalne i komunalne na raz.


To nie jest blok, tylko kamienica typu pruski mur, i sąsiedzi mają komunalne, chyba, że zostałem przez nią oszukany (ale nie widzę powodu, dlaczego miałaby kłamać).
Um... przepraszam, nie rozumiem pytania.


@blargotron: Spadek anon, spadek. Jak umrze bez własnościwego to spadek jest mniejszy niż z mieszkaniem.

To nie jest blok, tylko kamienica typu pruski mur, i sąsiedzi mają komunalne, chyba, że zostałem przez nią oszukany (ale nie widzę powodu, dlaczego miałaby kłamać).


@blargotron: Sugerowanie że na pewno odróżnia komunalne od socjalnego.
@pogromca_krasnali: Nie jestem tak zdemoralizowany, żeby w takich kategoriach myśleć. Nie chcę żadnych kombinacji, rozumiem, że to pewnie niepraktyczne w tym #!$%@? społeczeństwie i kraju. Cóż, może to moja choroba psychiczna (czy autyzm), nic na to nie poradzę. Zresztą, jak pisałem, jakby miała taką możliwość, to by na pewno by op tym wiedziała i skorzystała.

Sugerowanie że na pewno odróżnia komunalne od socjalnego.


Nie wiem czemu się do tego uwiązałeś. Jakiś