Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Na miejscu tych Twixów, to każdy by się wqur... żyli sobie spokojnie, podróżowali po świecie, na tle młodych ludzi, można im było zazdro. Spotkali na swej drodze Ropucha a ten rozgłosił na całą Polskę (i nie tylko), że oto jest taka para dwóch homo, co to nie dość, że się tego wstydzi, to jeszcze ma ograniczone móżdżki na tyle, że idiotyczne alibi wymyśla.
I tak Patryk w parę chwil z podziwnianego (tak mniemam po komentach na insta) przez rówieśników gościa, stał się przedmiotem szydery i pogardy.
I to powinna być przestroga dla wszystkich zamierzających fraternizować się z Ropuchem. On dla swojego kąkętu sprzeda na całą Polskę wszystkie tajemnice.
  • 17
przez rówieśników gościa, stał się przedmiotem szydery i pogardy.


@Mikkkoo: Tylko i wyłącznie przez ciebie i tylko tutaj na tagu, tylko ty o tym gadasz i sobie coś uroiłeś, nikt inny o żadnym gejostwie nie gada i każdy ma to w piździe tylko ty przeżywasz
Co do tego "durnego alibi" to imie Agata na transparencie to nie jest przypadkiem ta jego żona a może siostra?
Ja wiem, że ty żądasz by
Kroledyp - > przez rówieśników gościa, stał się przedmiotem szydery i pogardy.

@Mikk...

źródło: schizofremik

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kroledyp: Z tym masz rację.wyznam ci się szczerze, że jakoś na filmach nie zauważyłem, żeby klapek z nich cisnął że to para.Może przespałem kawałek jakiegoś odcinka.
Najwięcej o tym faktycznie w tym poście.