Wpis z mikrobloga

Jest wiele powodów. Przede wszystkim jako jedna z niewielu Marek produkuj samochody na tył napęd. Samo to daje wiele frajdy z prowadzenia jak i również możliwości wprowadzania samochód poślizg. Kolejne to jakos tak sie przyjęło ze niemiecka marka i niektorzy maja odwróconą klepkę na glowie i mysla ze sa lepsi od innych. Kolejne to to ze kobiety leca na bmw i taka jest prawda co dodaje +100 do ego. Tez bmw sie
  • Odpowiedz
@snorli12: to są bardzo fajne samochody, ale wiele osób po prostu myśli, że jeśli kupi samochód z jakąś przyzwoita mocą i napędem na tył to z automatu zamieniają się co najmniej w Kubicę i dysponują takimi umiejętnościami. Otóż nie, większość dzwonów (nie tylko z udziałem bmw) wynika z braku umiejętności + często totalnej bezmyślności i braku przewidywania.
Sam śmigam miedzy innymi właśnie bęwu, na pewno nie przepisowo, ale kiedy można i
  • Odpowiedz
@snorli12 najwieksza bzdura powielana wiele razy. wszelkie generalizowanie jest glupie. po prostu Polacy jezdza niebezpiecznie ( bez generalozowania, nie wszyscy Polacy i nie tylko Polacy na swiecie) i tyle..a bardzo popularną marką jest bmw no to jest jak jest.
  • Odpowiedz
@snorli12: To przede wszystkim kwestia tego, że sama marka jest modna podobnie jak Audi o którym napisał @epicentrum_chaosu wielu osobom kojarzy się z majętnością, aut na rynku jest bardzo dużo a duża część z nich wcale nie jest jakaś droga, nawet auto które jest na zdjęciu w górę to już dwie generację temu. Poza tym zyjemy w kraju gdzie ogrom ludzi nawet od razu po zdaniu prawa jazdy kupuje szroty i
  • Odpowiedz
@kalkulator_i_dlugopis: a widzisz, moze to zalezy z czego sie czlowiek przesiada i jakie ma nawyki. Mam dwa BMW, powiedzmy stare, ale jare - 3l 250HP+ - w obu uzywam kierunkow, pilnuje wyprzedzania przed przejsciami itp. Bo tak sie nauczylem za mlodu i nie chce miec nikogo na sumieniu. Widze mase debili w (przyslowiowych) Yariskach, bo ich nikt nie trzepie, to sobie moga pozwolic. Ograniczenie do 50, jade 55 - wyprzedzaja mnie
  • Odpowiedz
@snorli12: BMW ma najlepszy stosunek ceny do wyposażenia/osiągów. Tyle i aż tyle. Do tego masz RWD.

Z innej strony audi też ma dość mocne i tańsze od bmw samochody. Dlatego już od kilku lat boom na bmw się skończył i raczej ludzie wybierają audi. Ale to tylko i wyłącznie moja obserwacja wyciągnięta z środka ekhem...

Dochodzi też efekt potwierdzenia. Według statystyk ubezpieczycieli najwięcej szkód robią chyba lexusy lub Toyoty (nie pamiętam).
  • Odpowiedz
@snorli12 najwieksza bzdura powielana wiele razy. wszelkie generalizowanie jest glupie. po prostu Polacy jezdza niebezpiecznie ( bez generalozowania, nie wszyscy Polacy i nie tylko Polacy na swiecie) i tyle..a bardzo popularną marką jest bmw no to jest jak jest


@kiedys_bylem_bordo: to nie jest bzdura i widać to chociażby w statystykach ubezpieczycieli czy Policji.
BMW nie jest w Polsce popularne, w top 5 jest Toyota, Skoda, Volkswagen, Kia, Hundai i jakoś nie
  • Odpowiedz