Wpis z mikrobloga

Oceny graczy całkiem wysokie, myślałem że będzie trochę niżej, ale podbijają pozytywne recenzje, które nie potrafią wyjaśnić plusów gry, czyli wpisy typu "podoba mi się graficzka i fabułka". Gracze którzy ocenili słabo są w stanie wyjaśnić, dlaczego tak nisko i to jest różnica między enjoyerami, którzy nie znają się na grach, a świadomymi graczami, którzy potrafią skrytykować słaby produkt. #diablo #diablo4
ModeracjazKlanu - Oceny graczy całkiem wysokie, myślałem że będzie trochę niżej, ale ...

źródło: temp_file.png5874218984185298833

Pobierz
  • 14
@ModeracjazKlanu: co mi się podoba
- wciągający gameplay
- bardzo przyjemny rozwój postaci
- feeling walki jest boski (najlepszy na rynku arpg)
- graficzka i klimacik super
- bardzo dobrze gra się w party
- otwarty świat pozytywnie wpływa na immersję

Co mi się nie podoba
- UI totalnie z dupy, niewygodne i męczące
- Mało aktywności na end game
- Irytujące dungeony, jest dużo backtrackingu

Ogólna ocena: 8.5/10

Spędziłem w
@ModeracjazKlanu: gra ma klimat to cos co ciezko wytłumaczyć. Niska ocene latwo wytlumaczyc cena gry. Najczestrze komentarze na czacie twitch to: kupie gre jak jej cena spadnie do 200zl
Jak wiedzmina 3 oceniam na 9.0 to D4 na 8.5
@Keiosss czyli level scaling, brak różnorodności mobów, brak różnorodności bossów, powtarzające się dungeony, brak możliwość używania więcej niż 6 skilli (a w praktyce to używanie generatora i spendera, a reszta skilli to klikanie na oślep jak się skończy cooldown), totalnie uproszczona itemizacja(item power), fabuła w której biegasz od npca do npca, żeby sztucznie wydłużyć gameplay, spłycony wątek(a w zasadzie to jego brak) jednej z ciekawszych postaci(inarius), totalne olanie pvp, battlepass w grze
@ModeracjazKlanu: no ale co? Mam udawać, że gra mi się nie podoba? Większość rzeczy które opisałeś to dla mnie nic nieznaczące pierdoły. Jestem zajętym człowiekiem, bardzo mi się podoba to, że gra nie jest przesadnie skomplikowana. Na rynku już jest gra przesadnie skomplikowana, nazywa się poe, i cieszę się że diablo zapełniło inna lukę a nie na siłę starało się komplikować wszystkie systemy
@Patison47 akurat broń bierzesz zawsze silniejsza nie patrz nawet na resztę rzeczy tylko pakuj co mocniejsze.

@ModeracjazKlanu akurat za to całe skomplikowanie poe ma u mnie 4/10. Jakbym nie miał co robić z życiem to może by mi się chciało, ale robienie riserczu dłużej niż faktycznego grania mnie odstrasza. Diablo włączam i #!$%@?, jest Ok fabuła, ładne animacje i dość szybko idzie ogarnąć jak robić buildy (co dla mnie jest plusem a