Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie no to jest jakieś kosmiczne przeznaczenie. Jestem w związku od dwóch miesięcy z dziewczyną poznana na tinderze. Ona jeszcze studiuje, jest ode mnie młodsza o 4 lata i myślałem że się świetnie dogadujemy ale dzisiaj pokazała przez chwilę swoją prawdziwa twarz i wiem że koniec. 10 minut po tym jak z nią skonczylem rozmawiać zobaczyłem ten wpis i wszystko jasne. https://wykop.pl/wpis/71623157/takie-sa-fakty-zwiazki-milosc-p0lka

Ale od początku, widziałem że ma starą jak cholera komórkę, a nie ma jakoś dużo swoich pieniędzy, więc kupiłem jej telefon żeby mogła częściej ze mną gadać. Wiecie i też żarciki w stylu "że jak używa komórki to teraz będzie o mnie myślała". Kupiłem jej też z dwie gierki na steamie żebyśmy mogli razem sobie wieczorami grać.

Pod koniec sierpnia planujemy urlop (za który ja płacę w 80%) na fajna egzotyczna wyspę.

No i clou programu... Kiedyś spytałem się o jej datę urodzin, że co lubi dostawać w prezencie na co ona ze biżuterię. Ale nie jakieś diamenty ale proste wzorki maksymalnie tylko że złota.

No i dzisiaj, coś kończymy rozmowę a ona do mnie ze fajnie byłoby dostać coś tak (i bawi się dookoła szyi) co by jej przypominało o mnie. Czekam aż powie ze chciałaby biżuterię a widzę że nie powie więc pytam się czy taka właśnie zawieszkę. A jej się zapaliły oczy i ze tak, fajnie byłoby.

Czyli komórka nie starcza, gry nie starczają, wakacje nie starczą. Teraz chce ot tak biżuterię bo jak używa komórki to ona nie myśli o mnie w ogóle.

Powiecie że jest idiota ze mnie. Może i tak ale dla mnie wydatek 1000 złotych czy 8000 nie robi różnicy. I ona to wyczuła i od razu zachlannosc nią zawładnęła. A mogła nie pokazywać, a mogła zainwestować w związek, ale nie, chce błyskotki.

#p0lka #zwiazki #milosc #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
@mirko_anonim: Ma wygląd modelki? Jak tak to ja bym korzystał jak nie to wypad. Kiedyś miałem podobnie ale to jak wyglądała jak mogłem się z nią pokazywać w różnych miejscach było za@#$e.
@mirko_anonim: Sam sobie taki związek stworzyłeś XD Kiedy wy się nauczycie, że swoje granice i zasady wyznacza się od pierwszej randki. Jak płacisz za wszystko i kupujesz jej telefon z czapy to jasne, że jesteś dla niej bankomatem. Stworzyłeś precedens i teraz ona myśli, że skoro po miesiącu dostała telefon i wakacje to z taką częstotliwością będzie dostawać prezenty od ciebie.

Tylko nie wiń jej - siebie ogarnij. Imho sytuacja do
Powiecie że jest idiota ze mnie.


@mirko_anonim: owszem, ale z innego powodu.
Rozpusciles ja i wlozyles sobie do kieszeni. Jestes idiota, bo zrobiles to niecelowo i jeszcze ma pretensje do niej.

Ale reasumujac to dalej bym tresowal na prywatna prostytutkę.
Ogolnie uwielbiam trzymac ludzi w swojej kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktos ma resztke rozumu / godnosci to juz pierwsze proby wlozenia do niej traktuje jako
@mirko_anonim: W związku od 2ch miesięcy i już ją utrzymujesz. Ja pitolę... Skończ się kompromitować i nic jej już nie kupuj, chyba że kwiaty na urodziny. Zresztą jak skończysz to i pewno związek się skończy. Ona jest z twoim portfelem, a nie z tobą.