Wpis z mikrobloga

Za brak działającej klimatyzacji w tramwaju, w którym nie otwiera się okien „bo jest klima” powinno się odpowiadać za próbę wyrządzenia uszczerbku na zdrowiu pasażerom. Dzisiaj jechałem takim tramwajem, nie dość, że stado ludzi to jeszcze duchota, parno i gorąco od szyb. W tramwaju było ponad 40 stopni. Dookoła mnie starsze osoby i dzieci. Karzemy ludzi za zostawianie psów bez klimy w aucie, a za takie bandyctwo już nie? Nie wiem czy powinen odpowiadać za to maszynista, ktory tego nie dopatrzył, czy ZTM za takie uchybienia, ale ktoś powinen. #tramwaje #warszawa #polska #komunikacjamiejska
fanmarcinamillera - Za brak działającej klimatyzacji w tramwaju, w którym nie otwiera...

źródło: IMG_7795

Pobierz
  • 26
którym nie otwiera się okien „bo jest klima”


@fanmarcinamillera: najlepsze jest to ze kilka okien daloby sie odblokowac - jasne, dalej by bylo goraco, ale lepiej niz w szklarnii

Nie wiem czy powinen odpowiadać za to maszynista, ktory tego nie dopatrzył


@fanmarcinamillera:
1. Motorniczy, nie maszynista
2. Z tego co kojarze to dziala tak ze albo jedzie ten sprzet albo nic, wiec wola puscic takiego potworka zamiast zrobic luke w
@fanmarcinamillera: Hasło "klucz do szaf" na Allegro - za ok. 10zł mamy 2 rozmiary klucza kwadratu (1 z nich pasuje do zamków w oknach większości tramwajów), klucz trójkąt, klucz do odpowietrzania grzejników i klucz-klamkę do okien, z których została wymontowana (oraz do wydostawania się z domu bez klamek).
... no i jeszcze (nieco pierdółkowata) plastikowa nasadka z bitem 2-stronnym z końcówkami krzyżakową i płaską.

Jeśli motorniczy się przywali, to pytamy go,
nopek - @fanmarcinamillera: Hasło "klucz do szaf" na Allegro - za ok. 10zł mamy 2 roz...

źródło: KluczDoSzaf

Pobierz