Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dajcie jakiś protip na pracę całkowicie #zdalna bez wyższego i języka. Coś żeby szło zarobić te min. 5k netto. Myślałem o jakichś ankietach, copywritingu, umiem trochę w Wordpress stawianie stron. Chciałbym pomieszkać dłużej w #azja. Byłem w #tajlandia 2 miesiące i tam ogarnąć sobie młodą i ładną laskę to jak splunąć. Gdzie w Polsce z mordą 5/10 i 182cm wzrostu jestem niewidzialny #przegryw. Na #filipiny podobno jeszcze 5x łatwiej. Ale niestety mój kołchoz nie jest zdalny i muszę tyrać na miejscu. Wymieniłbym te 7k z cnc na 4 albo 5 zdalnie z neta ale to tak nie działa niestety.

Oczywiście nie chodzi tylko o dvpy ale generalnie bardzo mi się tam podobało mimo strasznych upałów. Ludzie pogodni, fajny klimat wakacyjny i zarąbiste miejscówki plaże/wodospady/parki.

#digitalnomad #turystyka #praca #zarabianie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): @Gilboa XD a u nas to jest inaczej? nie dość, że musisz posiadać kupę hajsu to jeszcze musisz mieć dobrą mordę, wzrost i pozycję społeczną, żeby jakakolwiek chciała na Ciebie w ogóle spojrzeć

takie jest życie


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @mirko-anonim: ale to trzeba mieć fortunę żeby np. kupić ze 2 mieszkania. Jakby mnie na to było stać to by nie było problemu.

@Gilboa: powielasz bzdurny zasłyszany mit. Tam jest na tyle słaba konkurencja wśród facetów że jako średniak >180cm z niezłą sylwetką i niebieskimi oczami moggujesz wyglądem 85% lokalsów. Po prostu fizycznie biali przewyższają azjatów. Wzrost, budowa ciała, bardziej męskie rysy twarzy, więcej cm
@mirko_anonim: Trzeba by ustalić co dla ciebie jest ważniejsze. Czy bardziej ciebie interesuje opcja zamieszkania w Tajlandii czy tamtejsze kobiety? Bo przecież zawsze istnieje możliwość żeby to kobieta z Tajlandii, którą tam poznałeś przyjechała do ciebie.