Wpis z mikrobloga

@Ulfric_Stormcloak też mam podobne odczucia. mógł powiedzieć zwrotkę i pocisnac po PiSie albo pocisnac po PiSie i powiedzieć zwrotkę a tak to wyszło takie zamieszanie bigosu łokciem xD druga sprawa że 4 zwrotki się praktycznie nie śpiewa i jeśli to kryterium że ktoś kto nie zna 4 zwrotki nie może być patriota czy tam Polakiem to xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: co jak co, ale Budka sam się podłożył z tą wypowiedzią. No #!$%@?, czemu on zaczyna #!$%@?ć coś o niesprawiedliwości w połowie odpowiadania na pytanie? Odpowiedziałby normalnie, wyrecytował te 2 ostatnie zwrotki, i mógłby lecieć z rozwinięciem wypowiedzi dalej, a tak odwala jakieś fikołki, przez co raz, że ciężko go zrozumieć o czym on aktualnie mówi, dwa, że ja do końca nie miałem pewności czy zna czy nie zna.

  • Odpowiedz
  • 7
@Kryspin013: co jak co, ale Budka sam się podłożył z tą wypowiedzią. No #!$%@?, czemu on zaczyna #!$%@?ć coś o niesprawiedliwości w połowie odpowiadania na pytanie?


@rzuf22: nie wiem, może go stres zjadł. Głupki z konfederacji też się podłożyli robiąc dokładnie to co budka zapowiedział jakąś minutę sekund później próbując przewidzieć co pis zrobi XD
  • Odpowiedz
nie wiem, może go stres zjadł.


@Kryspin013: zrozumiałbym takie tłumaczenie dla zwykłego człowieka, ale mówimy o zawodowym polityku dla, którego chodzenie po radiach i TV i gadanie to literalnie jego praca xD

Głupki z konfederacji też się podłożyli robiąc dokładnie to co budka zapowiedział jakąś minutę sekund później próbując przewidzieć co pis zrobi XD


@Kryspin013: a to już inna sprawa xD
  • Odpowiedz
  • 5
@Kryspin013: zrozumiałbym takie tłumaczenie dla zwykłego człowieka, ale mówimy o zawodowym polityku dla, którego chodzenie po radiach i TV i gadanie to literalnie jego praca xD


@rzuf22: no dobra no to "jest dzbanem" albo nie umie w politykę.

Mnie bardziej bawi jak konfa się podłożyła, zarzut dosłownie był skierowany do manipulacji pisowskiej, a konfa przyszła i powiedziała "a nie bo my tak zrobimy" XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Budka zacytował czy nie? Nie, nie zacytował. Nie zna 4 zwrotki i postanowił #!$%@?ć o marszu, zamiast odpowiedzieć na pytanie. Ja tu żadnej manipulacji nie widzę.
  • Odpowiedz
no dobra no to "jest dzbanem" albo nie umie w politykę.


@Kryspin013: no niestety.

A co do reszty to się zgadzam. Konfa po raz kolejny udowodniła, że będzie świetnym koalicjantem pisu, a te manipulacje to poważne referencje dla ich działalności w tvpis
  • Odpowiedz
Budka zacytował czy nie?


@bregath: zacytował

Nie, nie zacytował. Nie zna 4 zwrotki


@bregath: Nie, kłamiesz. Albo robisz to z premedytacją, albo nie dosłuchałeś do końca. Dopuszczam oba warianty jednocześnie.

postanowił #!$%@?ć o marszu, zamiast odpowiedzieć na pytanie


@bregath: tak, bo to idiota, na co zwracałem uwagę wyżej. Z małą poprawką, "zamiast odpowiedzieć na pytanie od razu", bo na pytanie odpowiedział, ale dopiero po minucie dziwnego wywodu.

Ja tu
  • Odpowiedz
zacytował


@rzuf22: nie zacytował. Zacytuj to co on powiedział.

Nie, kłamiesz.


@rzuf22: nie kłamię

Z małą poprawką, "zamiast odpowiedzieć na pytanie od razu", bo na pytanie odpowiedział, ale dopiero po minucie dziwnego wywodu.


@rzuf22: grał na zwłokę, żeby w między czasie sobie przypomnieć, stąd też i 3 zwrotka się pojawiła, żeby wiedzieć "co i jak"
  • Odpowiedz
no ale ją zarecytował kilkanaście sekund później


@Kryspin013: tylko, że źle xD

Konfa zmanipulowała (jak zawsze zresztą), ale chłop akurat nie zna tej zwrotki xD
  • Odpowiedz
  • 1
Konfa zmanipulowała (jak zawsze zresztą), ale chłop akurat nie zna tej zwrotki xD


@Ogau: a prawda, szyk #!$%@?ł.

Swoją drogą pamiętam jak były chba testy gimnazjalne czy tam matury i wyszło, że większość społeczeństwa nie zna hymnu bo większość śpiewała "póki my żyjemy" XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Pomijając manipulację, chyba nawet podwójną, Polska jest serio jakimś postsowieckim bantustanem. Możesz okradać państwo, malwersować środki publiczne na niepodważalną skalę, łamać konstytucję, niszczyć praworządność i struktury działania państwa. Wszystko dozwolone, pod warunkiem, że znasz hymn na wyrywki.

Bóg i hymn na ustach, a w ręce sztandary. Indoktrynacja od małego patriotycznymi wierszykami. To jest właśnie to czego potrzebuje to państwo. To jest patriotyzm na miarę naszych możliwości.
  • Odpowiedz