Wpis z mikrobloga

Fenomenu Konfederacji, tj. że maja więcej niż 3%, totalnie nie rozumiem. To jest przecież najbardziej populistyczna grupa w tym kraju. XD Raz byli przeciwko Rosji, teraz są za Rosją, chcieli wychodzić z UE albo i nie. Potem jakiś może sojusz z USA. 500 plus jest be, potem jest super. Jesteś tolerancyjni, potem nie jesteśmy itd.

W każdym jednym temacie wykopiesz wpis z tt z góra 3 lat wstecz gdzie będzie dokładnie odwrotne stanowisko co teraz XD

Potrafię wskazać jakąś warstwę ideową pis, PO, PSL, Lewicy. U Konfy tego nie ma, to są czyści populiści, którzy mówią ludziom dokładnie to co im pokazuje wewnętrzny najnowszy sondaż.

Tak sobie myślę XD I w ramach tego myślenia myślę, że społeczeństwo jest z każdym rokiem ciut głupsze. Kukizy, Palikoty czy Petru musieli się bardziej postarać.

#konfederacja #bekazakonfederacji #bekazpisu #wybory #niewiemjaktootagowac #polityka
  • 62
@mickpl: Odkryles czym jest polityka, warstwa ideowa o ktorej piszesz to czysty marketing. Swietnie pokazuje w tej kampanii Tusk jak sam swoim slowom przeczy, twarze w partiach musza sie zmieniac bo przez lata nagadaja tyle klamstw, ze pozniej to komedia. Kto to mowil, zeby ludzie lepiej nie wiedzieli jak robi sie polityke i parówki?
@i-marszi: kurde stary ty zaginasz czasoprzestrzen. W ciagu niespelna 5 minut obejrzales 43 minuty materialu.

Wlasnie dlatego nikomu sie nie chce dyskutowac z ludzmi atakujacymi konfederacje bo wiadomo ze cokolwiek napiszemy i cokolwiek zdementujemy to u was jak krew w piach. Nie weryfikujecie nie ogladacie nie czytacie zamiast tego macie jeden cel: atak.

Wiec sorry ale nie mam zamiaru tracic czasu na streszczenie tego wykladu bo dobrze zdaje sobie sprawe z
@Bloodhorn
przecież ja to widziałem wiele razy xd . to lata w internecie już jakiś czas przecież, nie ogarniasz takich podstaw?
a te 100 ustaw co je pies zjadł, to były na tą kadencję a kadencja się jeszcze nie skończyła a konfederacja już zmieniła zdanie xd
na tą kadencję


@i-marszi: te*

Co ma do tego koniec kadencji. Projekty mialy byc gotowe na 2019 rok i byly gotowe na 2019 rok. W prawie czy ogolnie w polityce wszystko sie zmienia z dnia na dzien. Gdybys polityka zamknal na miesiac w pokoju bez dostepu do mediow i wypuscil to by do konca zycia nie ogarnal na biezaco zmian w prawie.

A ty chcesz zeby jakims cudem przy tym calym
@Bloodhorn nie, nie, czekaj. Mylisz się, ja wcale nie jestem za tymi projektami socjalnymi :) Ja się tak wprost pytam o te wyliczenia, bo czekam na nie od hmm 2005 roku chyba już. Nie uważasz, że 18 lat #!$%@? o czymś bez policzenia to nie populizm?
@William_Lawson: konfederacja istnieje od lat 4. Ja czekam na zmiane czegokolwiek na lepsze od 2007 roku i mojego glosu oddanego na PO ktore mnie ruchalo przez kolejne 8 lat wiec wybacz ze nie palam do niego miloscia i glosuje na jedyna partie ktora nie uwaza mnie za imbecyla i sponsora samotnych matek i ich bombelkow.
@Bloodhorn konfa może i istnieje od wtedy, ale czy to nie są słowa Korwina, później jego namaszczeńca Berkowicza, który został zbanowany, bo się Mentzen pojawił? Przecież to te same słowa gościu, nie odwracaj kota ogonem :)
Doskonale rozumiem zawód liberała na PO, ale to wygląda jak z deszczu pod rynnę... A raczej pod jebitne wielki wodospad, bo przecież te socjalne programy to kropla w morzu wszystkiego co naobiecywała Konfa.
@William_Lawson: co mnie obchodzi korwin? Czytales wczesniejsze komentarze? Najwyrazniej nie.

i nie widzisz nic sprzecznego z tym ze korwin ma ponad 80 lat nie ma zadnej mocy decyzyjnej i nie rowna sie konfederacja ktora sklada sie z troszeczke wiekszej ilosci politykow?

Zaden wyborca konfederacji juz od lat nie bierze korwina na powaznie a ty i kilku innych ciagle nim spamujecie tak jakby to byla jakas wyrocznia.


Wyborcow tej partii korwin interesuje
@Bloodhorn gościu, już walić tego dziadka, ale to są jego pomysły od zarania dziejów, które przeszczepił swoim następcom. Konfa miała w takim razie wielkie 4 lata, aby wziąć kartkę i długopis i pokazać wyliczenia. Zatem pytam ponownie, czy nie uważasz, że przedstawianie takich pomysłów bez obliczania (a mieli na to jak nie ponad 20 lat, to 4, jako nowy twór) to nie jest populizm?
Konfa miała w takim razie wielkie 4 lata, aby wziąć kartkę i długopis i pokazać wyliczenia.


@William_Lawson: gdzie sa jakiekolwiek "wyliczenia" partii rzadzacej? Gdzie sa wyliczenia PO albo lewicy?

Gdzie sa wyliczenia jakiejkolwiek partii?

Spotkanie programowe konfederacji bedzie w tym miesiacu wiec pisanie o braku wyliczen czy programu jest bezcelowe.
@Bloodhorn ale mnie nie obchodzą wyliczenia innych partii (chociaż to akurat było proste do policzenia przy wejściu 500+, acz nie interesuje mnie to w tym momencie). Odwracasz kota ogonem i nie chcesz przyznać, że to populizmy :) Czekam na to wielkie spotkanie programowe, wierzę, że się zdziwię i serio pokażą, że umieją w matematykę, a nie paplanie jęzorem co by oni nie zrobili xD
@William_Lawson: chodzi mi o to ze ciagle oczekujac wyliczen od 1 partii kompletnie ignorujac reszte partii ktora tez zadnych wyliczen nigdy nie przedstawia to blazenada i cholerna hipokryzja wiec na tym rozmowe mozna zakonczyc.