Wpis z mikrobloga

Fenomenu Konfederacji, tj. że maja więcej niż 3%, totalnie nie rozumiem. To jest przecież najbardziej populistyczna grupa w tym kraju. XD Raz byli przeciwko Rosji, teraz są za Rosją, chcieli wychodzić z UE albo i nie. Potem jakiś może sojusz z USA. 500 plus jest be, potem jest super. Jesteś tolerancyjni, potem nie jesteśmy itd.

W każdym jednym temacie wykopiesz wpis z tt z góra 3 lat wstecz gdzie będzie dokładnie odwrotne stanowisko co teraz XD

Potrafię wskazać jakąś warstwę ideową pis, PO, PSL, Lewicy. U Konfy tego nie ma, to są czyści populiści, którzy mówią ludziom dokładnie to co im pokazuje wewnętrzny najnowszy sondaż.

Tak sobie myślę XD I w ramach tego myślenia myślę, że społeczeństwo jest z każdym rokiem ciut głupsze. Kukizy, Palikoty czy Petru musieli się bardziej postarać.

#konfederacja #bekazakonfederacji #bekazpisu #wybory #niewiemjaktootagowac #polityka
  • 62
  • 0
@i-marszi Najbardziej śmieszą mnie propozycje Korwina zlikwidować ZUS i niskie podatki ale żadnych konkretów puste hasła. Jak byłem młodszy to wierzyłem w takie hasła teraz chciałbym żeby był spokój a nie że Polska jest skłócona że wszystkimi no może zostały Węgry ale z nimi to też nie wiadomo
Potrafię wskazać jakąś warstwę ideową pis, PO, PSL, Lewicy. U Konfy tego nie ma, to są czyści populiści, którzy mówią ludziom dokładnie to co im pokazuje wewnętrzny najnowszy sondaż.


@mickpl: Cisnę tutaj po dziecinnej konfederacji, ale to co ty napisałeś to skrajna głupota. Konfa kieruje sie prostymi i częściowo sprzecznymi ze sobą ideami: wolność gospodarcza i katozamordyzm.

Podaj przykład w jakiej niby sprawie konfa zmieniła zdanie?
@Bloodhorn: jak zwykle się zesrałeś. Gigantyczny populizm Konfederatów nie ma żadnego oparcia w rzeczywistości. Tamten gosciu ci to przypomniał, woec go dałeś na czarno, żeby nikt nie naruszał bańki.
@mickpl: na nieruchomosciach moze i sie nie znasz ale co do konfy pełna zgoda. Im maja bardziej populistyczne i mniej mozliwe do wprowadzenia pomysly, ktore sa w dodatku sprzeczne ze sobą to mają wieksze poparcie.
@mickpl: Oj mick mick, linia ideowa jest bardzo prosta: katozamordyzm i a by tylko lewaków dupa bolała, reszta poglądów jest płynna i nie ważna
@mickpl: ależ bok dupy w którym nebtatzach ja słowa prawdy XD jak powiesz kucowi, że Bosak za jego kandydatury na prezydenta z ramienia konfederacji popierał 500+ i programy socjalne to zaczynają się ostre fikołki. Polecam
totalnie nie rozumiem


@mickpl: Nie tylko Ty. Po prostu ludziom (przytłaczającej większości w dodatku) nie może się zmieścić w głowach, że to co zastali, w czym żyli, co znają od zawsze może być tylko iluzją, kłamstwem, cyrkiem stworzonym by się nie buntowali. Do tego stopnia, że reagują nawet agresją gdy ktoś uchyla przed nimi rąbka rzeczywistości. Nie wiedzą co z tym zrobić więc negują, odrzucają, ośmieszają by ratować resztki swojego poczucia
@mickpl: masz za niskie IQ na konfederację, oni są conajmniej o klasę wyżej od reszty. Jest to lepszy poziom, gdzie często plebs już jest tak ogłupiony że nie dostrzega przekazu i pozytywów konfederacji. Wiadomo pewne niedociągnięcia są w konfie, mi też do końca nie pasują, ale niestety jest to jedyna partia z wartościowym programem