Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@piemessiah a powiedz mi, ile zarzucić tabsow żeby było najlepiej? zawsze biorę po 10 ale z ciekawości zapytam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@csrv: Czujesz coś po takiej ilości jaką bierzesz? Bo jak tak to jest śmiesznie niska stolarka. Najlepiej trzymać się jak najniższych dawek działających rekreacyjnie. Poza tym #!$%@? się i za rok będzie płacz zgrzytanie zębów.

Dorzucasz po 6-8 godzinach, choć z mojego doświadczenia dorzutki dzialają #!$%@?. Lepiej zaczekać jeden dzień, a jak nie dakesz rady tyle wytrzymać to coś jwst nie tak z Tobą.
  • Odpowiedz
@csrv: jeśli jadę na bieda opio to zarzucam pod limit, 3 duże paczki thioco np, ale ja mam dość dużą tolerancję. Nie ma ''złotego środka'' każdy jest inny, spróbuj eksperymentować z dawkami ;))
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@0dcinek jakaś instrukcja? zaczynam się bawić z opio parę miesięcy, jakieś doretki, tramal czy właśnie Antek. Boje się sam mieszać, a większości opio nie znam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@piemessiah tylko jakie te dawki i z czym mieszkać? na teraz jedynie mam łatwy dostęp do doret i Antka, nawet nie wiem gdzie czego szukać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@csrv próbowałem coś kupić przez neta, ale zostałem wyruchany i odechciało mi się eksperymentować, aczkolwiek jak masz jakieś tipy skąd i jak to wiesz jako ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@csrv ogólnie jakby ktoś znał jakieś fajne łączenia czegoś dla początkujących, na dzień dzisiejszy mam lekką tolerke na dorety/poltram, szukam nowości ze tak powiem XD
  • Odpowiedz
@csrv:

ogólnie jakby ktoś znał jakieś fajne łączenia czegoś dla początkujących, na dzień dzisiejszy mam lekką tolerke na dorety/poltram, szukam nowości ze tak powiem XD

Odpowiedz

Z tego posta aż bije mentalna biedaxD Jan takich rzeczy nie ogarniesz to nir bierz się za opio lepiej, ogólnie nie bierz się za ćpanie.

@piemessiah akurat dxm przed koda pomimo łatwej dostępności jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@csrv: Odcinek w kule leci, nie zaczynaj z braniem iv bo już nic cię tak samo nie zadowoli, jak już musisz to porobuj dalej trzymać przy 10 tabsach Antka jak najdłużej się da ewentualnie podbijając działanie warunkami typu pusty żołądek, sok z grejpfruta itd. ale serio zwiększanie dawek i to szybkie psuje zabawę bo potem cię już nie kopie to co kiedyś. Potem możesz jak już serio będziesz chcieć to thiocodin
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@csrv z tego co poczytałem od Was uznałem, że odpuszam mieszanie, rekreacyjnie 10x antka żeby nie spaść na dno, ahoj ( )
  • Odpowiedz