Wpis z mikrobloga

Moje największe rozbawienie zawsze budzą ludzie, którzy uważają, że aminokwasy same zorganizowały się w RNA. ;)))
Po prostu wystarczyło poczekać kilak milionów lat i piorun zamieszał w rosole.
Tak samo jak oko, czy mózg - zawsze wystarczy poczekać i zrobi się samo.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje największe rozbawienie zawsze budzą ludzie, którzy uważają, że aminokwasy same zorganizowały się w RNA. ;)))

Po prostu wystarczyło poczekać kilak milionów lat i piorun zamieszał w rosole.

Tak samo jak oko, czy mózg - zawsze wystarczy poczekać i zrobi się samo.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@editores: Takie są fakty naukowe. No ale słuchamy, jak było według ciebie?
To nie są żadne "fakty naukowe". To teorie z zerową podstawą naukową. Jak było według mnie? Najbardziej prawdopodobne jest to, że cały wszechświat wypełniony jest energią, w której zawarty jest wzór życia - wszelkie potrzebne informacje do stworzenia RNA, niezbędnych aminokawasów, białek itd. Ta energia trafia na odpowiednie warunki chemiczno-fizyczne i zaczyna się zabawa. Kiedy już powstanie pierwsza forma życia, to jest już łatwo - generowane są różne jej wersje dostosowane do
nie ma przypadku. Jest projekt i życie po śmierci.


@Smokk: to twoja opinia choc napisana jak religijny dogmat z ktorym nikt nie powinien dyskutowac bo zostanie mu obcieta glowa. Pozdro wariacie ;)