Wpis z mikrobloga

  • 47
Ten kanał to jest mistrzostwo świata i powinien być jak dla mnie zawsze na głównej YT.
Wyjaśnienie chromosomu, podziału komórki... sygnał w postaci idącego nano-robota niosącego białko... aż ciężko uwierzyć, że to się dzieje teraz na olbrzymią skalę w każdym z nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FX_Zus - Ten kanał to jest mistrzostwo świata i powinien być jak dla mnie zawsze na g...
@FX_Zus

teraz jest dla mnie jasne, że jesteśmy (życie) po prostu strukturą zbudowaną z samoreplikujących się maszyn


Dokładnie, zbędnie zaistniałe zlepki mięcha napędzane przez automatyczne siły fizyczne, które są szkodliwe dla tych zlepków. Rozmnażanie się ludzi niczym nie różni się od rozmnażania innych zwierząt jakby niektórzy chcieli. Nie jest to żadne "zakładanie rodziny", niczym nie różni sie u ogólnych podstaw od rozmnażania np. żab w lesie w kałuży.

komórka to samoreplikująca się
@FX_Zus: bledy samoreplikacji komorek to dla mnie prawie-dowod, ze to nie dzielo żadnego boga, bardziej przypadku lub efekt pracy wyzszej rasy, ktora nie ustrzegla sie bledow. Jezeli bledy sa celowe to tez bardziej stawiam na zamysl inzynierski niz boską milośc w postaci siania chaosu, np rak u niewinnego dziecka