Wpis z mikrobloga

Na wykopie panuje jakaś obsesja na punkcie Konfederacji. Zawsze winna Konfederacja. Można odnieść wrażenie, że Konfederacja ma 99 posłów, a nie 9.

Wchodzę dzisiaj rano na wykop. Co widzę? Wiele wpisów atakujących Konfederację. Nawet cieszyć się z marszu nie potrafią, tylko ciągle piszą o Konfederacji.

PiS przepycha ustawę o wpływach rosyjskich? Winna Konfederacja, bo część ich wyborców zagłosowała na Dudę. To, że głosy rozłożyły się pół na pół między Dudą i Trzaskowskim już nikogo nie obchodzi.

Można tak mnożyć przyklady. Nie ma dnia, żeby o Konfederacji coś się nie pojawiło.
#konfederacja #4konserwy #polityka
  • 56
nie my, bo ja jestem indywidualista, jesli bedzie lepsza partia do glosowania to zmieniam to w ciagu sekundy.


@NewBlueSky: Jeśli zachowujesz się jak beton konfederacki o dla mnie to obojętne.

1. Demokracja nie jest niszczona. Konfederacja to przykład dobrej demokracji (jako zlozenie podmiotow + kazdy z nich stara sie reprezentowac swoich wyborcow)

Czekaj co? xD

2. Kazdy zly polityk powinien byc oceniony. Nagle po N latach bez koryta kolejny polityk ma
@NewBlueSky: Jeśli zachowujesz się jak beton konfederacki o dla mnie to obojętne.


@cwlmod: xDDD oj tak, troll polityczny ma prawo oceniac cokolwiek.

Zachowuje jak kazdy obiektywista, kady centrysta, kazdy logik, kazdy erystyk. Po prostu wykazuje sie wysokim poziomem myslenia i nienawidze w szczegolnosci manipulacji, dlatego jestescie grillowi.

Czekaj co? xD


@cwlmod: no niestety, jak nie rozumiesz logicznego przekazu to moge tylko polecic powrot do szkoly podstawowej, na pewno tym
zgoda Tuska na 800+


@cwlmod: nie, wcale nie jest to rozdawnictwo, pogrążanie budżetu żeby tylko przebić PiS w transferach socjalnych. @Tasde

Dobrze ze te kilkanaście procent wyborców konfy widzi te zakłamanie po stronie KO, puste obiednice, antagonizowanie społeczeństwa przeciwko sobie.
Do tego te przemowy o wyrównaniu szans zapowiadanie parytetów, kolejnych transferów socjalnych z pracy młodych ludzi ma mnie przekonać do popierania tej partii? Od czasu gdy Tusk jawnie okłamywał studentów w
xDDD oj tak, troll polityczny ma prawo oceniac cokolwiek.


@NewBlueSky: Trollem to chyba ty jesteś xD

Zachowuje jak kazdy obiektywista, kady centrysta, kazdy logik, kazdy erystyk. Po prostu wykazuje sie wysokim poziomem myslenia i nienawidze w szczegolnosci manipulacji, dlatego jestescie grillowi.

No patrz, a ja cały czas oram cię argumentami i wyszedłeś na zwykłego głupka, który przypisuje sobie inteligencję ¯\(ツ)/¯

no niestety, jak nie rozumiesz logicznego przekazu to moge tylko polecic
No patrz, a ja cały czas oram cię argumentami i wyszedłeś na zwykłego głupka, który przypisuje sobie inteligencję ¯\(ツ)/¯


@cwlmod: no wlanie chodzi o to ze nie orasz, twoje wypowiedzi sa pozbawione ladu,.logiki i spojnosci.

#!$%@? sie bardzo niska erystyka. Myslisz ze jesli bedziesz obrzucal kogos gownem to wygrasz dyskusje xD walczysz ze statystyka znajdujac przyklady, ktore w pelnym spektrum i porownaniu obiektywnym do calej reszty sceny politycznej i tak stawiaja
@cwlmod: jeszcze taki tip, bo juz nie usuniesz swoich wpisow, bo pociagnalem cie za jezyk.

Postulujesz dwa główne sprzeczne kierunki (z tym o czym rozmawialismy, #!$%@? od wszystkich wykretow jakie chciales zrobic)

1. Konfederacja powinna wesprzec PO
2. PO nie chca wsparcia konfederacji, bo costam xDD

Przecztaj co pisales, wyciagnij wnioski, naucz sie skladac logiczne i spojne argumenty. To dla ciebie okazja, masz szanse poprawic swoj warsztat.
@cwlmod: tak jak się spodziewałem, żadnych argumentów tylko wyzwiska w co drugim zdaniu. Powtarzający się wzór u zwolenników poko.

Nawet nie uważałeś co się mówi na tym marszu i co zapowiada twój idol na następne lata rządzenia.
no wlanie chodzi o to ze nie orasz, twoje wypowiedzi sa pozbawione ladu,.logiki i spojnosci.


@NewBlueSky: Tak? No to jeszcze mi tego nie wytknałeś xD

#!$%@? sie bardzo niska erystyka. Myslisz ze jesli bedziesz obrzucal kogos gownem to wygrasz dyskusje xD

Moje erytrystyka jest bardzo wysoka gdy to ma sens xD

walczysz ze statystyka znajdujac przyklady, ktore w pelnym spektrum i porownaniu obiektywnym do calej reszty sceny politycznej i tak stawiaja
Postulujesz dwa główne sprzeczne kierunki (z tym o czym rozmawialismy, #!$%@? od wszystkich wykretow jakie chciales zrobic)


@NewBlueSky: To są tylko i wyłącznie twoje wykręty i niezrozumienie xD

Przecztaj co pisales, wyciagnij wnioski, naucz sie skladac logiczne i spojne argumenty. To dla ciebie okazja, masz szanse poprawic swoj warsztat.

Dobry cytat. Powinien bardzo uważnie go sobie przeczytać i zrozumieć co to oznacza, to może wtedy przyjdziesz i przeprosisz za tą głupotę
tak jak się spodziewałem, żadnych argumentów tylko wyzwiska w co drugim zdaniu. Powtarzający się wzór u zwolenników pokojowych filozofów


@j3sion: Teraz twój cytat jest w 100% zgodny z prawdą, bo ty nigdy argumentu nie przedstawiłeś
@cwlmod: już pisałem, EOT, jesteś nikim dla mnie, nie prowadzisz dyskusji na poziomie nawet pseudoerystycznym.

Każdy twój "argument" sprowadza się do:
- braku wartośći (jest tylko po to abyś coś odpisał) i/lub
- oceny subiektywnej (tworzysz sobie wyobrażenie czegoś, nadajesz pewnym rzeczom subiektywnom wartośćv [czyli zerowa wartośc dyskusyjna, bo o subiektywnych preferencjach się nie dyskutuje] i stosujesz to jak fakty) i/lub
- tunelowaniu rzeczywistości i/lub
- spełnieniu narracji

Mógłbym cię uczyć
Każdy twój "argument" sprowadza się do:


@NewBlueSky: Każdy mój argument sprowadza się do solidnej logiki, a twój do uciekania w dogmaty. Możesz sobie pisać o magicznym słówku, którego znaczeni nie znasz, ale dyskusji tym nie wygrasz.

To równie dobrze możesz go poświęcić na naprawę swojego mizernego warsztatu

Uwierz mi, że nie muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie na co dzień tego nie rozumiesz, bo rozmawiasz z ludzmi
@NewBlueSky: Każdy mój argument sprowadza się do solidnej logiki, a twój do uciekania w dogmaty. Możesz sobie pisać o magicznym słówku, którego znaczeni nie znasz, ale dyskusji tym nie wygrasz.


@cwlmod: nigdy nie uzyles tutaj logiki. Twoj zbior (pseudo)argumentow jest niespojny, co przeczy ich logicznosci. A do tego jest niepelny, formulawany tylko w sposob, aby cos odpisac. Mozna by odpowiedziec na kazdy z nich.

Ale jak juz powiedzialem to nie
@NewBlueSky: Zieeew, nawet nie chce mi się tego czytać. Zesrałeś się na drugim argumencie, a teraz mi pisze coś o logice xD

Po przejrzeniu twoich postów przed chwilą straciłem ochotę na marnowanie czasu z tobą. Żegnam bezmyślny fanatyków, który myśli że kieruje się logiką a bije od ciebie głupotą
@NewBlueSky: Zieeew, nawet nie chce mi się tego czytać. Zesrałeś się na drugim argumencie, a teraz mi pisze coś o logice xD


@cwlmod: nie ma argumentow, juz rozmawialismy, zostales wyjasniony. Kontynuacja tematu polityki to dla mnie strata czasu (dalem znac o EOT), nie mozna cie juz bardziej wyjasnic, bo kazdy nowy argument, ktory wymyslasz z tylka nie ma wartosci jak poprzednie. I odpowiadanie na nie nie wprowadza nic do dyskusji,