Wpis z mikrobloga

Na wykopie panuje jakaś obsesja na punkcie Konfederacji. Zawsze winna Konfederacja. Można odnieść wrażenie, że Konfederacja ma 99 posłów, a nie 9.

Wchodzę dzisiaj rano na wykop. Co widzę? Wiele wpisów atakujących Konfederację. Nawet cieszyć się z marszu nie potrafią, tylko ciągle piszą o Konfederacji.

PiS przepycha ustawę o wpływach rosyjskich? Winna Konfederacja, bo część ich wyborców zagłosowała na Dudę. To, że głosy rozłożyły się pół na pół między Dudą i Trzaskowskim już nikogo nie obchodzi.

Można tak mnożyć przyklady. Nie ma dnia, żeby o Konfederacji coś się nie pojawiło.
#konfederacja #4konserwy #polityka
  • 56
Na pierwszej stronie jest tego z 9/10, a wpisów chwalących Konfederację 0.


@Szary_Anon: xD
- ostatnia liczba po zaplusowaniu
- oranie bąkiewicza
- śmieszki, że na marszu w stolicy nikt nie spalił mieszkania
- do wykopka pisze stary-janusz PiSowiec
- bekazlewactwa z międzynarodowego dnia seksworkerek
- darmowe draże
- jakieś nsfw gówno
- mafia hazardowa
- jakiś gównosondaż z twitterka
- nczas i szkalowanie konfiarzy - mamy to!
- konfiarz ziemba
@niochland: Zgubiłeś wpisy:
- o tym, że Konfederacja to przybudówka PiSu.
- wpis o tym, że Konfederacja jest gorsza od PiSu
- Wpis o tym, że wykopek wstydzi się, że głosował na Korwina.
- Wpis o logice Konfederatów
- Screen tweeta Sommera i atakowanie Konfederatów.
- Wpis o tym że jak ktoś głosuje na Konfederację, to OP bierze go za idiotę.
I mamy 9 wpisów.
Edit. A chyba, że chodziło ci
Zgubiłeś wpisy:


@Szary_Anon: może po prostu nie mam tagu "konfederacja" w ulubionych? większość gównotagów mam na czarnej, obojętnie czy to lewica, konfederacja, gówno na patyku, nie obchodzi mnie polityka 24/7 jak niektórych

najgorzej jak te smrody przedostają się poza te tagi, ale co poradzić, na głównej też gównowpisy COVIDowe wchodzą pomimo posiadania tagu koronawirus na czarnej
@Szary_Anon: Żyjemy w ogóle w tej samej rzeczywistości czy ostatnie 15 lat byłeś w śpiączce?

Gdy PIS wejdzie w koalicję z Konfą i tfu tfu będą mieli większość w sejmie to będzie to jedna ultrakatolicka autokracja w najgorszym przypadku. W najlepszym przypadku Kaczor wrzuci do kosza wszelkie progospodarcze pomysły Mentzena i jego samego a samą Konfederację tylnymi drzwiami usunie w polityczny niebyt tak jak to zrobił z pozostałymi koalicjantami: Samoobroną, LPR,
@Maly_Jasio: Jestem katolikiem, więc jak łatwo możesz się domyślić, katolicyzm mi pasuje.
To, że PiS wchłonie Konfederację słyszałem już na początku tej kadencji. I jakoś żaden poseł do nich nie przeszedł.
Żaden rząd się nie utworzy, bo się nie dogadają. Bosak ma doświadczenie w rządach z PiSem, więc wie co czeka taką koalicję. Konfederacją ma zbyt wiele do stracenia w takiej koalicji, więc w przypadku pata jest prawdopodobny rząd mniejszościowy i
jak można iść na marsz z kimś kto jest twoim przeciwnikiem politycznym


@j3sion: Widzisz, tego wymaga czasami patriotyzm. Widzę, że dla ciebie jest to obce pojecie, bo liczy się tylko zysk polityczny jak w pisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfa zawsze była przeciwko systemowi i twoim zdaniem ma dołączyć do marszu organizowanego przez po/ko dlaczego?

Zawsze myślałem, że konfa jest przeciwko systemowi bo chce go ulepszyć. Okazało