Wpis z mikrobloga

Widzę sporo odklejeńców na tagu :) Każda krytyka tego spędu = jesteś za PiS!. Syndrom oblężonej twierdzy.
Leszke, któremu ego wywaliło pod sufit, jakaś julka bredząca o tym, jak to źle kobietom, i jaki to wielki patriarchat. W tłumie geriatria i zaburzenia psychiczne. Niezły ten marsz. Plus Czarzasty, miłośnik Armii Czerwonej bredzący o państwie opiekuńczym. Szczególnie Bolek i Julka przekonają ludzi do zmiany władzy.
Wystarczyło odstawić te skrajne i głupie jednostki, dać jakiegoś sportowca, celebrytę, kogokolwiek. Ogarnąć każde przemówienie przed jego wypowiedzeniem. Tyle i aż kurła tyle.
Wyszedł festyn geriatrii i tych samych twarzy. Kaczyńskiego trzeba odsunąć od władzy! - Mówią ci, którzy siedzą przy korycie na zmianę od 30 lat. Niezła odklejka.

#marsz
  • 30
  • 34
@Savvv: Nikt mi nie płaci. Ja po prostu oceniam miałkość i brak rozsądku u opozycji. Co ma mnie boleć? Mnie jedynie może boleć to, że mamy gówniany rzad, i gównianą opozycję, a perspektyw na zmianę brak. Jeśli sądzisz, że zmiana PiS na KO cokolwiek zmieni, to gratuluję braku umiejętności zrozumienia sytuacji. Jak pisałem wyżej, syndrom oblężonej twierdzy.
@Pshemeck: a ja Ci napisze bo jestem/byłem na marszu. Wiek mocno zróżnicowany spór starszych osób i równie sporo młodych. Na samym czole marszu owszem szło sporo starszych osób. Ale brzegiem i bocznymi uliczkami przetaczały się tumany młodych ludzi.
Leszke tam mało wygwizdany nie został a to jego ego było kwitowane salwami śmiechu z zażenowania.
Wiec napisz proszę do działacza prowadzącego ze podpucha się nie udała.
  • 15
@zadki: 9 lat na wykopie, i nadal widzisz gdzieś ludzi, którzy są prowadzeni przez działaczy? :) Leszke tam był, i pokazał że jest odklejony totalnie, a do tego ma manię wielkości. Tak samo jak juleczka od piekła kobiet i Czarzasty, komuch jeden. Podpucha się nie udała, bo jej nie było. Brałeś udział w spędzie ludzi, by zrobić im wynik wyborczy. Dzięki Tobie od 30 lat przy władzy są te same mordy.
Widzę sporo odklejeńców na tagu

zabawne słowa jak na konto od 15 lat które jak mniemam sympatyzuje z konfom i #!$%@? na wszystko co nie jest prawicowe i konserwatywne
@Pshemeck: tam idzie kilkaset tysięcy ludzi, zawsze się znajdzie ktoś do kogo można się #!$%@?. Konfiarze i całe wolnomyślicielstwo zachowuje sie trochę jak zydzi których ciagle krytykujecie, oni tez znajda jakiegoś smalcownika czy innego krzywego Polaka w historii to im sie małpi rozum odpala i już cały narod to uje. Nie widzicie ironi w swoim analogicznym zachowaniu?