Wpis z mikrobloga

Widzę sporo odklejeńców na tagu :) Każda krytyka tego spędu = jesteś za PiS!. Syndrom oblężonej twierdzy.
Leszke, któremu ego wywaliło pod sufit, jakaś julka bredząca o tym, jak to źle kobietom, i jaki to wielki patriarchat. W tłumie geriatria i zaburzenia psychiczne. Niezły ten marsz. Plus Czarzasty, miłośnik Armii Czerwonej bredzący o państwie opiekuńczym. Szczególnie Bolek i Julka przekonają ludzi do zmiany władzy.
Wystarczyło odstawić te skrajne i głupie jednostki, dać jakiegoś sportowca, celebrytę, kogokolwiek. Ogarnąć każde przemówienie przed jego wypowiedzeniem. Tyle i aż kurła tyle.
Wyszedł festyn geriatrii i tych samych twarzy. Kaczyńskiego trzeba odsunąć od władzy! - Mówią ci, którzy siedzą przy korycie na zmianę od 30 lat. Niezła odklejka.

#marsz
  • 28
@Pshemeck zgadzam się z tym co piszesz. O zmianach mówią Ci, co już przy korycie od 20 lat. Skompromitowany Arłukowicz jako "wodzirej". Dobrze, że Nitrasa schowali.
Poza tym skoro to miała być demonstaracja opozycji i zapraszali inne partie to powinni zaprosić do jakiegoś krótkiego wystąpienia liderów innych partii. Teraz wyszło, że to wyłacznie wyborcy PO, a reszta cisza. No i nie dziwię się, że ta reszta może mieć wątpliwości.
Tak właśnie działają
@Pshemeck: przyszły różne środowiska. Jedne ci się podobają, inne nie. Na tym polega pluralizm, czyli to o co ci ludzie walczą. PiS chce by była tylko jedna partia. Ciesz się ta różnorodnością, bo jak wygrają kolejny raz, to może to być ostatni taki marsz.
Jeśli sądzisz, że zmiana PiS na KO cokolwiek zmieni, to gratuluję braku umiejętności zrozumienia sytuacji


@Pshemeck: jeżeli sądzisz, że można stawiać znak równości między rządami PO i tym co się aktualnie #!$%@? to jesteś równie odklejony co sami pisowcy i konfiarze
@Pshemeck: zasmucę Cię, w ostatnich wyborach parlamentarnych głosowałem na konfabulacje i już nigdy ale to nigdy tego nie zrobię. Mnie też wkurzał leszke, baba od sądów i czarzasty który tylko nie obiecał dobrej pogody przez cały rok. Ale ja tam nie byłem dla żadnego z nich.
Parafrazując pewien wiersz: „ czekałem na ciebie donaldzie byś był zbawieniem witanym z odrazą”.