Wpis z mikrobloga

@Aik32fr45yd: Co to jest komunizm? Komunizm to jest twarz Lenina xd

Ale popatrz o czym my rozmawiamy. PiS wprowadza lextusk, tworzy coś takiego jak NKWDowskie trójki Stalina. A ty zamiast to krytykować to poświęcasz czas na dyskredytację antyrządowego protestu grzebiąc w jakichś filmikach sprzed 40 lat xd
Konserwy i ich priorytety. "Kiedy PiS niszczy demokrację i praworządność moim honorem jest pomaganie im."
@Tymajster: Kiedy pis nas dojeżdżał i robił z nas ruskich agentów, antyszczepów, szurów, foliarzy, obcinał nam subwencję partyjną, g0siewska urządzała nam festiwal nienawiści w sejmie i blokowano naszym posłom wypowiadanie się w Sejmie i jakoś nie protestowaliście i jeszcze pis0wi kibicowaliście by nas dojechał więc karma wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz możecie poczuć na własnej skórze jak to jest dostać od pis0wców na twarz po tym
@Aik32fr45yd: urojenia prawakoidalne. Ale nawet gdyby to była racja, to co to ma wspólnego z praworządnością? "PiS nas dojeżdżał, więc niech teraz zniszczy ustrój w którym funkcjonujemy." Weź już skończ lepiej pisać, bo na razie sadzisz same kwatki. PiS może niszczyć demokrację, bo:
-Olbrychski i twarz Lenina 50 lat temu;
-bo Konfederacji odebrał subwencję.
@Cosipi
Włącz sobie tam jakiegoś magicala i płacz z nim, albo zwal sobie na streamie z suchodolskim, a później pisz posty bo emocje Ci nie służą
@Tymajster: Akurat PIS zniszczył inne dziedziny życia, które są o wiele bardziej priorytetowe niż demokracja (ochrona zdrowia, gospodarka, polityka mieszkaniowa, życie i zdrowi).

Demokracja zostanie przywrócona dopiero wtedy jak naprawi się pozostałe rzeczy które pis zniszczył zostaną najpierw naprawione bo skończy się tak że może i nowa władza wejdzie i zacznie pewne naprawy a PIS na populizmie znowu odbierze władzę tylko dlatego że tępy motłoch dostanie obietnice hajsu.

Bo dla większości
@Cosipi: ja wiem ze wam towarzyszu od tego daneilmagicala i femmemma mózg wypłynął, ale ze już do 12 liczyć nie umiecie i dwa takie same obrazki wklejanie to jednak słabo XD
@Cosipi: o nieee, na marsz idą też osoby, których nie lubię, to ja już nie chcę demokracji
albo pójdą wyłącznie moi ulubieńcy, albo zagłosuję na pis