Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymuję już psychicznie czy są jakieś leki co by mnie zmuliły mentalnie żeby było mi łatwiej funkcjonować?

Tata wrócił ze szpitala do domu i nie jest w stanie wstać z łóżka.
Mama jest już zmęczona wszystkim i na wszystkich krzyczy.

Ja czekam na wyniki swoich badań, bo są wysyłane na jakąś konsultację do jakiegoś profesora i lekarz ma do mnie dzwonić w tygodniu.

Nie ma już na nic siły.
SSRI biorę.
Alko za mocno obciąża mi żołądek no i potem mam kaca.
#marihuana by się nadała?

Próbuję sobie znaleźć dziewczynę przez apki randkowe ale to jest masakra co się dzieje, ghostują, nie chcą się spotkać itd.

Jedyne co mi daje odpocząć to wsiadam na motorek i odkręcam i cisnę na max bo mam #!$%@? na życie (in video game)
Ale to 125 więc szału nie ma

#depresja #narkotykizawszespoko #leki #motocykle #motocykle125 #aplikacjerandkowe #tinder #przegryw
  • 21
Jedyne co mi daje odpocząć to wsiadam na motorek i odkręcam i cisnę na max bo mam #!$%@? na życie (in video game)

Ale to 125 więc szału nie ma


@przegrywam_przez_miasto: o kurde, czyli jeździsz 95km/h na ograniczeniu do 90km/h niezły z ciebie pirat drogowy.

A odnośnie atmosfery w domu to mama potrzebuje odpoczynku psychicznego od twojego ojca ale ty też potrzebujesz.
Idealnie by było gdyby na 2 tygodnie twoja mama
@mpetrumnigrum
stwardnienie rozsiane + schizofrenia (ale to ma tylko czasami bo bierze leki) + miał nowotwór dróg żółciowych i jest po wycięciu dróg żółciowych, części wątroby, trzustki, śledziony

jeździł na wózku już przed diagnozą nowotworu, teraz 2 tyg po operacji nadal nie może wstać z łóżka i nawet usiąść trzeba pomagać

nie ma trzustki więc musi mierzyć cukier i brać insulinę
mało je bo ciągle go boli i chce wymiotować