Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: Akurat nie zakładał bym, że tusek jest ruchający, jak widać jest od tego kto inny


@Nighthuntero: i znowu prawak z konfy nic nie wie o prawdziwym zyciu. To, że żona kogoś zdradza, nie oznacza, że nie uprawia seksu z mężem. Ale skąd konfiarz może coś wiedzieć o ruch*niu.
  • Odpowiedz
i znowu prawak z konfy nic nie wie o prawdziwym zyciu. To, że żona kogoś zdradza, nie oznacza, że nie uprawia seksu z mężem. Ale skąd konfiarz może coś wiedzieć o ruch*niu.


@PrzeKomentator: Prawdziwe życie to być cuckiem bez honoru, dziekuję za wyjaśnienie pan lewak.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Prawdziwe życie to być cuckiem bez honoru, dziekuję za wyjaśnienie pan lewak.


@Nighthuntero: dobra weź już tam dokonuj innych czynności seksualnych na widok korwina i kaczora i przestać mnie #!$%@?*ać tym hejtem na Pana Tuska, któremu do pięt nie dorastasz.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: dobra weź już tam dokonuj innych czynności seksualnych na widok korwina i kaczora i przestać mnie #!$%@?*ać tym hejtem na Pana Tuska, któremu do pięt nie dorastasz.


@PrzeKomentator: Nie wkurzaj się tak na prawdę o Donaldzie Franciszku.
Poza tym rzeczywiście, ciężko będzie mi mu dorównać kiedy dziewczyna mnie nie zdradza.
  • Odpowiedz