Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #biedronka #zakupy #zalesie

tylko mnie te #!$%@? koszyko-wózki z biedry tak niemożebnie #!$%@?ą, zwłaszcza przy wykładaniu zakupów na taśmę? podnieść to jedną ręką tak średnio, postawić na tej taśmie to już w ogóle (tym bardziej, że trzeba mieć 1,5m ręki żeby coś z nich wtedy wyciągnąć) XD co było złego w w normalnym koszyku ludzkim?
genocidegeneral - #niepopularnaopinia #biedronka #zakupy #zalesie

tylko mnie te #!$%...

źródło: koszyk1

Pobierz
  • 104
@genocidegeneral co do rozpakowywania przy zwykłej kasie, zachaczam bok o rant kasy i dociskam brzuchem i wisi w powietrzu na wygodnym poziomie. Mnie #!$%@? ze one są robione jak dla karłów, i w efekcie jak ide to po pierwsze z garbem jak jakiś jaskiniowiec ciągnący maczugę, a wozek i tak podskakuje co krok, albo jeszcze lepiej kopie go pięta i się prawie wywraca xD
@genocidegeneral zostały one wymyślone na krzywdę narodu polskiego


@Weronisia97: żeby im #!$%@?ć plecy. IMO najlepiej wywalić wszystko na taśmę, jeżeli masz pewność, że nie masz czegoś co się stłucze i masz max 20% koszyka zapakowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komu przeszkadzały zwykle koszyki z rączka,


@rastafari85: @genocidegeneral: Pójdźcie do Dino, tam są takie z rączką. Chwila latania po sklepie i się okazuje że są za małe, niestabilne i łapa zaczyna nawalać od dźwigania tego wszystkiego. W innych marketach bywają ciut większe - niby spoko, ale to już się łazi jak słoń w składzie porcelany. Te koszyko-wózki, a już zwłaszcza ze składaną na wysokość rączką, to póki co najlepszy kompromis
@genocidegeneral: one zostały wymyślone po to, żebyś do nich za dużo #!$%@?ł i więcej zapłacił. Do ręcznego byś tyle nie załadował. Twoja wygoda jest dla nich kompletnie nieistotna w tym aspekcie.

Protip: Jak podniesiesz i oprzesz wystającą krawędzią kosza o krawędź taśmy, a potem przyciśniesz ciałem, to masz dwie ręce wolne i koszyk na wysokości, żeby wszystko sięgnąć i elegancko wyłożyć.

Edit: aż mi się przypomniało jak raz byłem wycieńczony chorobą