Wpis z mikrobloga

z reguły osoby w ciąży takie są, można się domyślić.


@wysuszony: ej, ale po kobietach, na wczesnym etapie, nie idzie poznać czy to ciąża czy brzuch, szczególnie, że ciążę też się "przykrywa" mocno na początku, żeby nie myśleli, że gruba.

ostatnio jak poszedłem do wujka i ciotki, nie widziałem ich już parę lat, no i stoję u nich, ciotka tak jakoś na boku, brzuszek jak w ciąży, i tak się uśmiecha
Za co niby ma przepraszać? Za niewiedzę?


@alma_: za to, że przypadkiem zranił jej uczucia. nie ma znaczenia, że niecelowo, jak w autobusie szarpnie i wpadniesz na kogoś to też przepraszasz.
@Firletka: no ok, mówię o reakcji na gorąco - jak odszedł bez słowa to mogła nawet pomyśleć, że zrobił to specjalnie, a jakby powiedział "przepraszam, nie wiedziałem" to już by było lepiej. teraz to już chyba nie ma sensu nic robić.
z reguły osoby w ciąży takie są, można się domyślić.


@wysuszony: Reguły lubią to mieć do siebie, że często się trafia na wyjątki :P

Pewnie Cię to nie pocieszy, ale na ostatniej imprezie powiedziałam do znajomego kolegi, że miło go znów zobaczyć.


@kayleigh1507: Myślę, że sobie sama tutaj wmówiłaś babola bo zazwyczaj osoby niepełnosprawne chcą by je traktować normalnie. Mam znajomego co jeździ na wózku i on woli by mówić