Wpis z mikrobloga

Miałem nie głosować na konfederacje, myślałem serio nad głosem na KO ale po tym co te lewaki odwalają w naszym kraju, to jednak poleci głos na konfę i nic tego nie zmieni. Dla was Lewaków może ważny jest temat aborcji albo kościoła i się na nim spuszczacie, ale mnie to akurat guzik obchodzi, bo w gdzieś mam ten cały kościół i te całe aborcje. Liczy się dla mnie żeby nikt nie pluł na nasz kraj w imię jakiś lewackich urojeń.
#mecz #bekazlewactwa #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: efea0a3333b1c4dfbeafcd97b8a879309aea95a10212457bfdcd3be3bf592828
  • 40
@ignorancie: @KotBojowy No nie wiem, na kogo głosować aktualnie w wyborach co w tym dziwnego ? Nie zgadzam się z wieloma rzeczami w Konfie, np. zakazem aborcji (cały temat aborcji i co konfa proponuje w tej sprawie jest absurdalne), podejście do kościoła ( to już mi mniej przeszkadza, bo każda władza brata się z kościołem, Tusk jak rządził nic nie zrobił w tej sprawie również.), sprawa podatków przez Mentezena to co
@lentilek: masz mój miecz. Miały to być pierwsze wybory w moim dorosłym życiu, które myślałem żeby olać bo naprawdę nie ma na kogo głosować, ale to co się #!$%@?ło przelało czarę goryczy
@lentilek ale farmazonisz xD Byś i tak głosował na Konfe o ile masz prawa wyborcze.
Kogo ty chcesz nabrać? Nie jesteś pierwszym który w ciągu ostatnich tygodni wyskakuje tu z takim samym wypierdem "miałem nie głosować ale zagłosuje bo lewactwo [tu wstaw aktualny temat]"
@Tasde: @koniecswiatajestbliski @szybki_zuk @Gaboleusz : No moja dedukcja wyboru, jest na takim samym poziomie jak wyborców KO , głosuję na Tuska bo mówi że Kaczor z długopisem jest zły XDXD Tymczasem głosują ramie w ramię jeśli chodzi o rozdawnictwo, 13, 14 ,800+, babciowe, sołtysowe i nie wiadomo co jeszcze. No ale huczne hasełka że Mati, Duduś jest zły więc trzeba głosować XDXD Jedyny plan na wybory KO to mówienie że Pis
@lentilek dla was każdy kto nie z konfederacji to lewak. Wy to macie nawalone w głowie, żeby być tylko bardziej prawicowym od Korwina. Jeszcze trochę i on będzie dla was lewakiem...
Liczy się dla mnie żeby nikt nie pluł na nasz kraj w imię jakiś lewackich urojeń


@lentilek: ktoś wypisujący takie bzdury nigdy nie zagłosowałby na nic innego niż katolickie szambo pokroju pis czy konfederosji. Kogo ty oszukujesz? XD
Miałem nie głosować na konfederacje, myślałem serio nad głosem na KO ale po tym co te lewaki


@lentilek: Czy to jakieś nowe ''byłem za strajkiem kobiet, ale jak usłyszałem brzydkie słowa Lempart to już jestem za gazowaniem kobiet''? Eh, wy kuce i te wasze sztuczki.
@lentilek: wiem że jesteś trollem. Nie można być tak głupich żeby wiecznie krzyczeć o 500+ czy 800+ i myśleć, że można dzięki temu zrównać po i PiS xd Jak ktoś głosuje na PiS lub konfe pokazuje że jest albo głupi albo nikczemny
No nie wiem, na kogo głosować aktualnie w wyborach co w tym dziwnego ?


@lentilek Ja bym ci podał alternatywę, która właściwie jest zlepkiem partii libertariańskich z przedsiębiorcami(nawet mają posła w sejmie), ale i tak byś głosował na konfę xD