Wpis z mikrobloga

Miałem nie głosować na konfederacje, myślałem serio nad głosem na KO ale po tym co te lewaki odwalają w naszym kraju, to jednak poleci głos na konfę i nic tego nie zmieni. Dla was Lewaków może ważny jest temat aborcji albo kościoła i się na nim spuszczacie, ale mnie to akurat guzik obchodzi, bo w gdzieś mam ten cały kościół i te całe aborcje. Liczy się dla mnie żeby nikt nie pluł na nasz kraj w imię jakiś lewackich urojeń.
#mecz #bekazlewactwa #neuropa #polityka
lentilek - Miałem nie głosować na konfederacje, myślałem serio nad głosem na KO ale p...

źródło: efea0a3333b1c4dfbeafcd97b8a879309aea95a10212457bfdcd3be3bf592828

Pobierz
  • 41
  • 2
@gardzenarodowcami: To kim jest KO, bo jak dla mnie to nie oszukujmy się są jak Pis w szczególności w ostatnim czasie jeśli chodzi o socjale, 13, 14, sołtysowe 300+, jakiś babcine, i nie wiadomo co jeszcze. Jedyna różnica jest taka że za PO była jako tako wolność słowa, jako tako przypominam, ABW wbijało do redakcji WPROST wyrywając laptopa redaktorowi naczelnemu bo tam miał te całe taśmy polityków. PO tak samo lizało
@lentilek: jaka ja mam beke z tego ze lewaki zapraszaja na marsz a to przeciez to przyglupy od tuska beda pierwsze do zglaszania do prokuratury za byle gowno

gdzie tu jest sens i logika by krecic na siebie samego sznur, niby przy pisie dzieje sie to samo ale jednak troche wolniej

pojdziesz z lewakami, po wyborach zapomna ze cie wogle znaja
@lentilek: dobra czyli w skrócie w dupie masz tego całego Marciniaka, lub używasz go tylko jako narzędzie do szerzenia swoich kucowskich bredni i uderzenia w KO, które nie ma ze sprawą nic wspólnego, ale temat jest głośny, więc liczysz na to, że gniew przekieruje się w stronie partii demokratycznych, zamiast w stronę organizacji, która go zgłosiła, lub w stronę Mentzena bo to w sumie też przez jego nieludzkie poglądy jakby nie
  • 1
@ciastko_do_kawy: Tym że KO ma bardzo liberalne aż za bardzo podejście do takich dziwnych stowarzyszeń, bo prostu w tym momencie brzydzi mnie już ta cała lewacka i LGBT propaganda. Cała poprawność polityczna w obecnych czasach i że nic nie można powiedzieć bo od razu człowiek jest linczowany, nawet jak nie powie patrz Marciniak po prostu mnie męczy. Nadal uważam że KO jest lepsza niż Pis tak też głosowałem w 2 turze.
  • 1
@gardzenarodowcami: No generalnie tak dokładnie mam gdzieś Marciniaka jako osobę, ale wkurzyło mnie że przez chorą poprawność polityczną, że złożyli donos, a Fifa go przyjęła, że Marciniak był na eventcie biznesowym ma nie sędziować. Gdzie z tego co mi wiadomo nic mówił nawet trochę kontrowersyjnego. Jak widać w obecnych czasach nie patrzą na umiejętności człowieka tylko na poglądy polityczne, a raczej czy ktoś występuje na eventcie. Tego mam dosyć, niby jest