Wpis z mikrobloga

@i-marszi: ok... no to spójrzmy jak to wygląda obecnie:

Wchodzi typ poopowiadać o sporcie. Nie ma tam niczego o polityce / światopoglądach, jest o osiąganiu szczytów / motywacji / ambicji... wszyscy chcą być lepsi i silniejsi.

Lewica: szuka / donosi i próbuje zniszczyć każdego kogo tylko może. Nie bojkotuje wydarzenia / piwa Mentzena... tylko aktywnie działa, aby niszczyć każdego uczestnika / osoby które tam są.

Teraz spójrzmy jak działa faszystowska prawica:
Firma robi kampanię z TRANSEM od piwa... ok, nie kupujemy piwa, miej sobie swój insta rób co chcesz, ale ja tego nie kupuje.


@jakubz:
Ty chyba w jakiejś innej rzeczywistości żyjesz xD, wklej na wykopie obrazek z literą "N", zaraz się zleci banda rasistów i wyplusują to w gorące!
Zobacz, jak wy prawaki reagujecie, jak się wam coś nie podoba. Gdyby nie było ataków na LGBT, na Żydów na czarnoskórych to
@KonwersatorZabytkow przecież ci nawet dałem cytat XD


A tu kolejny


Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej – mówił w 2019 r. przed wyborami europejskimi jeden z liderów tej partii Sławomir Mentzen.


@Ka4az: a o co chodziło w tych słowach? o ich eksterminację? a może ustawę 447? aborcję na życzenie, LGBT w szkołach / przedszkolach/ książkach?

Czy te prawaki ganiają gejów / żydów, którzy występują na scenie? albo działają
Ty chyba w jakiejś innej rzeczywistości żyjesz xD, wklej na wykopie obrazek z literą "N", zaraz się zleci banda rasistów i wyplusują to w gorące!

Zobacz, jak wy prawaki reagujecie, jak się wam coś nie podoba. Gdyby nie było ataków na LGBT, na Żydów na czarnoskórych to lewica nie miałaby co robić.


@i-marszi no jest masa rasistów i ludzi ograniczonych, ale to co robi braun robi tak samo margot / greenpeace /
@i-marszi: no i napisz gdzie jest ta granicą po której lewica da spokój. To Cie zawołam za rok czy dwa, pokazując jak kłamałeś.

Lewica idzie na zwarcie i atakuje wszystko...