Wpis z mikrobloga

Mam znajomego z czasów szkolnych level 30 miesiąc temu jakoś rozstał się z narzeczoną tzn ona jego rzuciła byli 9 lat ze sobą, mieszkali razem blok dalej można powiedzieć, że codziennie ich widywałem w zasadzie nie spodziewał się tego nawet ja uważałem ich za zgodnych i dobrze dobranych byli w siebie zapatrzeni jak to mówił ona taka "szara myszka" ale co najśmieszniejsze minął ten miesiąc ona już zaręczona z innym, chłop pogrążył się w alkoholizmie chleje codziennie z roboty się zwolnił czynszu nie płaci za bieżący miesiąc bo nie ma hajsu, ogólnie mieszanka blupila z niego z redpilem z wyglądu 6/10 (1,85cm) ona 5/10 jak się umaluje to też 6/10 i tak sobie myślę, że to jednak kobiety mogą być tak bezwzględne i pragmatyczne, że z dnia na dzień są w stanie rzucić chłopa i zapomnieć jakby nigdy nic i zaręczyć się za miesiąc z innym haha klasyczny skok na inną gałąź hipergamia książkowa, chłop tamten taki chadlite jak widziałem ale mniejszy, powód rozstania z tego co pisał to klasyka gatunku mówiła mu, że ją ogranicza i jest zazdrosny i potrzebuje przestrzeni a generalnie co jakiś czas zdj z jakiś wakacji wrzucali,wspólne zdj romantyczne itp śmiechu warte te p0lki nie dogodzisz, nawet planowali ślub,dziecko a tu chłop na etapie magika jest póki co.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #depresja
  • 21
@TTedbundYY: w liceum przez wspólnych znajomych znałem typa, wysoki (najwyższy w szkole) poczciwy chłopak, jego dziewczyna zaczęła wychodzić razem w różne miejsca z jak to mu mówiła kolegą gejem. Oczywiście kolega nie okazał się tylko kolegą a tym bardziej gejem,chłop się załamał i był z mądrego ambitnego chłopaka wrak przez 2 lata po maturze.

Marta, ty #!$%@?, mimo, że z Tobą dwóch słów nie zamieniłem to i dzisiaj bym ci w
@TTedbundYY: Były na temat tego zjawiska robione badania, ale nie mam linków. Kobiety szybciej i lepiej radzą sobie z rozstaniem niż faceci. To jest właśnie ta romantyczna i uczuciowa płeć.

Drugą rzeczą jest to, że jak po miesiącu się z nim zaręczyła, to już spotykała się z nim przez długi czas, gdy była w związku z Twoim znajomym. Prawdopodobnie gdzieś z rok.
@Vanset123: No tak ewolucyjnie są bardziej przystosowane do rozstań, my idealizujemy bardziej i rozpamiętujemy ale z jej punktu widzenia może wszystko za wolno szło i zegar tykał a tamten nowy możliwe, że ją zamoczył bo ona chyba 30 ska w tym roku. Pewnie tego pod uwage nie brał jak co tydzień ta jego jeździła na wieś do rodziców a tam pewnie się z tamtym spotykała.
kobiety mogą być tak bezwzględne i pragmatyczne, że z dnia na dzień są w stanie rzucić chłopa i zapomnieć jakby nigdy nic i zaręczyć się za miesiąc z innym


@TTedbundYY: to nie było rzucenie z dnia na dzień tak jak ci się wydaje. ona już wypisała się z tego związku długo przed tą decyzją o rozstaniu i zaręczynami. po prostu dopiero nadążyła się okazja aby ze 100% pewnością przeskoczyć na kolejną
@TTedbundYY: zdradzę Ci tajemnice, ale końce związków, nigdy nie są z dnia na dzień, niezależnie od której strony, a skoro chłop nagle popada w alkoholizm i leci magika, to pewnie oprócz nic nie miał nic innego, jak ktoś staje się nudny dla Ciebie, to masz z nim być z litości?