Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zerwała z moim kolegą, bo pojawił się ktoś z lepszą mordą i się laska zauroczyła. Ona wróciła mieszkać do rodziców, on został sam (w swoim mieszkaniu). Po 6 miesiącach kolega kogoś poznał, a tamten przystojniak kopnął w dupę jego byłą laskę, która... chciała do mojego kolegi wrócić XD I typiara została z niczym XD Karma is a bitch #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #takbylo #pieklokobiet
  • 38
  • Odpowiedz
@MistrzPatelnii nie wchodzi 2 razy do tej samej rzeki

To jeszcze naucz i siebie i kolegę ze to przysłowie ma inne znaczenie niż Ci się wydaje. Ono nie zakazuje czy przestrzega żeby nie robić tego samego wielokrotnie a informuje ze po czasie każda rzeka jest inna czyli ze po czasie podobne wydarzenie nie jest takie same gdyż zmieniają sie okoliczności lub w tym wypadku ludzie.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: A ty myślisz, że ilu jest wolnych, normalnych, przystojnych typów z własnym mieszkaniem otwartych na związek? xD
Jeśli myślisz, że tak łatwo znaleźć takiego typa to się grubo mylisz.
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: zgłaszam się xD Ale od roku po zerwaniu sam nie jestem w stanie znaleźć normalnej panny. W moim środowisku wszystko na karuzeli fwb lata.
@MistrzPatelnii: a co do postu to faktycznie cope. Mam ziomka dzianego, prawie 2m. Obecnie obraca 5 panienek na fwb, gdzie same do niego wypisuja kiedy ma czas na ruchanie. Historie co najmniej 2 z nich bardzo przypominaja ta tutaj xD
  • Odpowiedz
@MistrzPatelnii: no karma w uj. Jak piszą wyżej. Chwila moment i ona będzie miała kolejnego, a ziomek będzie miał z tyłu głowy, że jak go poprzednia zostawiła to ta też może.

Jak to było? zostawiła mnie i nie minęło pół roku i wpadł nowy ziomek. W pracy ciągle jakiś kolejny facet ją zaczepia.

A u mnie? Jak w lesie. Nie. Gorzej. Jak w chlewie obsranym gównem. Prawie 2 lata i raz
  • Odpowiedz
@MistrzPatelnii no takie życie i takie historie się zdarzaja obu płciom. Ja zerwałem z dziewczyną bo mi odwaliło i sobie życia nie ułożyłem przez 3 lata, a ona już dawno szczęśliwa z nowym typem. Tak bywa.
  • Odpowiedz
@MistrzPatelnii: problem z odpowiedziami w komentarzach jest taki, miała jednego kochanka który chciał ją jako żonę załóżmy ale przełożyła go nad kogoś kto chcę ją tylko ruchać i rzucić. Teraz oczywiście znajdzie mnóstwo kolesi ale 99% z nich będzie chciało ją tylko ruchać i rzucić, możliwe że przepaliła swój jedyny most nazwany małżeństwo a przynajmniej szczęśliwe/stabilne małżeństwo, oczywiście możliwe ale niekoniecznie to był jedyny most. To wszystko w imię 'wybawienia się'
  • Odpowiedz
@e_m_p: Problem w tym co napisałeś jest taki że mijasz się z tym jak działa dzisiejszy świat. Były badania przeprowadzone w usa kto jest najbardziej nieszczęśliwą grupą. Okazało się że to samotne kobiety w średnim wieku. Przebimbały swoje najlepsze lata a potem został tylko lament gdzie są prawdziwi faceci xD
Ktoś wyżej dobrze napisał, faceta znajdzie zawsze, ale fajnego faceta to już będzie trudno znaleźć.

W tym wszystkim chodzi o to
  • Odpowiedz
@MistrzPatelnii: pięknie.

@czescmampytanie: moja była też niby skakała po kutangach po rozstaniu, ale z roku na rok coraz bardziej tyła i teraz siedzi u rodziców xD Ściana blisko, a uroda już nie ta, majątku żadnego nie ma. Nawet rzuca do mnie tekstami, że "ja to głupia byłam, twoja żona to szczęściara", jakby to miało zmienić fakt, że była szlaufem xD To jest dla mnie najpiękniejszym wynagrodzeniem moich złych przeżyć po
  • Odpowiedz