Wpis z mikrobloga

Kiedy jesteś kapitalistą, ale uciekasz do jednego z najbardziej socjalistycznych krajów w Europie, bo w Polsce nie ma dla ciebie pracy na wolnym rynku. Nie uważałeś w szkole, a mimo tego uważasz, że na czymś się znasz i zdaje ci się, że jesteś inteligenty inaczej. Kochasz Rosję, to wstępujesz do konfederacji....

Pamiętajcie drogie dzieci tak skończycie jak nie będziecie uważać w szkole ¯\(ツ)/¯

#neuropa #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #medycyna #biologia #szczepionki #szury #rosja #polityka
Jariii - Kiedy jesteś kapitalistą, ale uciekasz do jednego z najbardziej socjalistycz...

źródło: 184b7879673a8bc8c2ba22a9b5ace247e5400ceecdd4d11511dd6a5f5ae3ac8d

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Jariii: jak sobie pomyślę, że kiedyś byłem wyznawcą Korwina i mógłbym dalej wierzyć w te bzdury, to aż mnie ciarki przechodzą. Jak dobrze że chociaż pod tym względem dojrzałem z wiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jariii: od czasów Blaira i III drogi, UK to kraj kapitalistyczny z olbrzymią dozą socjalizmu. Posiada elementy polityki społecznej, takie jak ogólnonarodowy system opieki zdrowotnej (NHS), system świadczeń socjalnych i edukację publiczną. Niemniej jednak, Wielka Brytania jest przede wszystkim krajem kapitalistycznym z wolnym rynkiem i prywatną własnością. Wydaje więcej % PKP na pomoc bezrobotnym czy słuzbe zdoriwa i edukacje niż Polska.

W porównaniu z Polską, system podatkowy w Wielkiej Brytanii jest
  • Odpowiedz
@Jariii: nie no, jak czytam te niektóre wysrywy prawaków, którzy się podostawali na listy Konfy na randomowe miejsca na liście to się zastanawiam, czy to nie są boty, albo jakiś troll xD
  • Odpowiedz