Wpis z mikrobloga

A ja, poczciwy lewus, od 8,5 roku w związku z jedną partnerką, będę potem wyzywany przez takich moralnych degeneratów, bo nie mam nic przeciwko związkom partnerskim dla osób tej samej płci.


@vulfpeck: nie wspominając o Biedroniu który od 20 lat z tym samym chłopem ale to on sieje demoralizacje

nie to co stripptizer Waldemar Krysiak
@vulfpeck: Nieźle mają na chacie, ale z drugiej strony takie ocenianie sytuacji tylko z jednej strony pod narrację nie będzie obiektywne. Może oboje są #!$%@?ęci, a matka też gra dzieckiem i stosuje przemoc psychiczną?
@vulfpeck: ten tekst jest w stylu, jak lekarz może kogoś leczyć jak nie przechorował danej choroby sam.

Możesz mieć świetne umiejętności techniczne, ekonomiczne, czy filozoficzne a nadal mieć bałagan w swoim życiu prywatnym.
@j3sion: Jeśli robisz z siebie obrońcę moralności, wartości chrześcijańskich, bronisz rodziny. A przy okazji sam masz ciągotki aby patrzeć co inni robią w łóżku i z kim. To sorry ale licz się z tym że inni spojrzą na Ciebie i przy pierwszej lepszej wpadce wypomną Tobie co głosiłeś wcześniej.
Dlatego naprawdę czasem lepiej milczeć niż zrobić z siebie hipokrytę.
Coś jak z Kurskim, jako szef TVP napieprzał że Petru ma kochankę,
@j3sion: Pytanie czy gdyby ten random chciał rozwodu gdy obowiązywało prawo Mentzena, to by dostał rozwód bo to wyjątkowa sytuacja, czy nie dostałby tego rozwodu. Ja się domyślam jaki byłby werdykt...