Wpis z mikrobloga

#!$%@? się w dziewczynie 8+/10 i świata poza nią nie widzisz. Chodzisz do niej jak głupi, starasz się, wypruwasz sobie żyły, wydajesz kasę a ona ma Cię w nosie bo jesteś dla niej nudny i przeciętny. Ta spotyka Chada 8+/10, dynamicznego, z kasą, w dodatku typowego Badboya który zapewnia jej emocje i przy którym się nie nudzi. Ona #!$%@? się w nim i Chad robi jej dziecko, po czym dowiadując się o ciąży uznaje że to nie jego problem i pryska za granicę. Dziewczyna marzenie jest w którymś miesiącu ciąży albo nawet już urodziła i postanowiła dać Ci szansę, choć wcześniej Cię brutalnie odrzuciła. Dasz jej szansę i zwiążesz się z nią z darem w postaci bombelka Chada Badboya czy też może dasz sobie spokój, woląc nawet do końca życia być w samotności albo zwiążesz się z mniej atrakcyjną kobietą bez dziecka, której w dodatku nie kochasz? Wynik tej sądy jest dla mnie raczej przesądzony jak na tag ale nie będę wyrokował więc zobaczymy. To powinno jednak częściowo tłumaczyć niechęć do samotnych matek ale problem jest tym bardziej poważny że tu chodzi o dziewczynę w której ktoś się zakochał a odrzucenie boli tak bardzo że można się zablokować na inne kobiety na wiele lat a w skrajnym przypadku nawet na całe życie.

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka

Czy dasz drugą szansę samotnej matce, Twojej miłości która Cię odrzuciła?

  • Tak, wezmę bez zastanowienia, wciąż ją kocham 6.4% (11)
  • Tak ale muszę się jeszcze zastanowić 2.3% (4)
  • Nie, zwiążę się z inną bez dziecka 37.6% (65)
  • Nie, wolę być sam do końca życia 35.3% (61)
  • Nie potrafię odpowiedzieć 4.0% (7)
  • Problem mnie nie dotyczy 14.5% (25)

Oddanych głosów: 173

  • 7
@itsoverforme32445: Człowieku jak ktoś nigdy nie miał dziewczyny i siedział w norze to łatwo może się zakochać, wystarczą jakieś pierwsze kontakty na tym polu z płcią przeciwną i jej wstępne zainteresowanie.
@daro1

Atrakcyjna samotna matka po karuzeli kutangów nawet z tuzinem dzieci nadal ma na tyle wysokie zainteresowanie wśród płci przeciwnej, że nie będzie dawała żadnych szans przegrywowi, więc sytuacja zbyt mocno abstrakcyjna.
@Slavcel: Co racja to racja, zawsze się ktoś znajdzie ale w realu to pewnie nie ma więcej niż kilku orbiterów. Wyniki sondy mówią same za siebie, już ja tutaj widzę że odrzucenie jeszcze zanim miała dziecko potrafi być na tyle bolesne, że nie ma nawet opcji żeby się po czymś takim pozbierać albo taka jak ma już dziecko faktycznie traci już na wartości. No jest jeszcze pytanie czym właściwie jest stan