Wpis z mikrobloga

@Kalorek: przedstawiciel Lidla kiedyś bez żenady tłumaczył, że Polacy doceniają niemieckie produkty i są gotowi za nie zapłacić więcej xD

Dodatkowo u nas jest wyższa inflacja, co pozwala sklepom podnosić ceny bez specjalnych podejrzeń.
  • Odpowiedz
@Kalorek Niemca stać na Karcher to muszą zniżać ceny a Polaka stać tylko na Parkside który i tak jest zawyżony ale mniej zawyżony jak Karcher w Polsce o którym ostatnio było głośno xD
  • Odpowiedz
. zarabiając nawet minimalną w holandii jestem w stanie odłożyć na spoko samochód za 10-15k euro w ciągu kilku miesięcy,


@TymekB: Taa, żrąc ze śmietników i kimając pod mostem
ptakdodo - >. zarabiając nawet minimalną w holandii jestem w stanie odłożyć na spoko ...
  • Odpowiedz
@TymekB: Ja również siedzę w Holandii od paru miesięcy, i różnica jest kolosalna. Tutaj jest taniej niż u nas, i potwierdzam idzie spokojnie odłożyć sporo pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Odzież, gry, czy jedzenie jest tutaj tańsze.
  • Odpowiedz
@wojtoon pokaż paragon ze sklepu. Na temat parksajda wypowiadają się zazwyczaj ludzie, którzy nie mieli tego nawet w ręku. Jest sporo gównianych narzędzi z tej marki, ale myjki w większosci testów na YT są chwalone. Zresztą cała seria performance zbiera pozytywne opinie.
  • Odpowiedz