Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest mi w stanie jakimś zgrabnym fikołkiem wyjaśnić te 9 głosów wstrzymujących Konfederacji podczas głosowania po trzecim czytaniu "lex Tusk"?

Brak zdania w sprawach ustrojowych i sądowniczych, głosowanie w opozycji do opozycji, ciche przyzwolenie, naiwność czy wiara w dobre intencje PiS?

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=9&nrposiedzenia=74&nrglosowania=26

#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #4konserwy #bekazpisu #lextusk
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-05-30 at 12.09.44
  • 25
@przekliniak: proste xD któryś to nawet tłumaczył, że #!$%@? umysłowe w tym kraju, które wszędzie widzi ruską agenturę i onuce, przybrało taką formę, że każdy debil na wykopie, czy dziennikarz w TVN by zaraz #!$%@?ła, że głosowali przeciw bo maja w swoich szeregach ruską agenturę xD, a tak dla świetego spokoju się wstrzymali, a problem ma kto inny. Sorry taki klimat został w tym kraju wytworzony xD
  • 0
@Lorne: No to przecież zagłosowali przeciw, a później się wstrzymali, żeby pokazać, że to cyrk Kaczyńskiego. To jest szukanie problemu na siłę. W mediach też się opowiedzieli przeciwko tej ustawie.
Można znaleźć 1000 argumentów przeciwko Konfederacji, ale tutaj akurat zachowali się dobrze. Bądź choć trochę obiektywny.
  • 0
typowy fikołek jest typowy. Jak jesteś przeciw to głosuj przeciw. Bardzo proste.


@Morf: no murwa, a ja czytałem wczoraj tłumaczenie, że KO MUSI glosowac ZA 800+, soltysowym, itd. bo ich TVP zje, a tak serio są przeciwko xD