Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny na aplikacjach randkowych?
Mało par, większość nie chce pisać a żadna się spotkać.

Mam pracę, zdaną maturę, prawo jazdy kat. B i ciekawe zainteresowania (koleje wąskotorowe i informatyka).
Zawsze mam dopracowany opis i zdjęcia z poza "piwnicy"

Z minusów jestem nieśmiały i nie jestem wysoki (170 cm).

#samotnosc #depresja #przegryw #tfwnogf #aplikacjerandkowe #tinder #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski
  • 27
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: Może źle zaczynasz rozmowę i dlatego nie odpisują? Spróbuj czegoś nieszablonowego, pamiętam jak kiedyś lekko podirytowany zapytałem się jednej czy będzie mi odpisywać jednym słowem (tak, nie, ok) bo nie wiem czy mam kazać jej #!$%@?ć teraz czy za sekundkę, aktualnie jesteśmy 3 lata w związku
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: koleje wąskotorowe i informatyka to nie są dla kobiet ciekawe zainteresowania.

Ciekawe zainteresowania dla większości dziewczyn z tindera to podróże (czytaj sponsoring wycieczek), motoryzacja (czytaj podwożenie jej nowym i szybkim samochodem), jedzenie (czytaj wychodzenie do restauracji na wykwintne potrawy, gdzie ty stawiasz)

Nieśmiałość i niski wzrost możesz nadrobić, pod warunkiem, że masz mordę 9.5/10 albo 10/10. Wtedy trafiasz w target tych które mówią, że chcą nieśmiałego i nie patrzą na
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: no przecież napisał Ci. W skrócie masz być sponsorem, sponsorować wakacje, restauracje, mieć #!$%@? samochód żeby mogła pokazać się przed koleżankami. To są zainteresowania jakich szukają baby, a nie #!$%@? jakieś koleje. Przecież to baba prędzej Cię wyśmieje
  • Odpowiedz