Wpis z mikrobloga

jeśli ja opuszczają to chyba wynagrodzenie powinno im się uszczuplić?


@Rolnikt: z tego co mowil bodajze Tyszka tak wlasnie jest ze jak sie nie glosuje to sie nie dostaje za to kasy.

bo Janusz trochę popłynął


@Rolnikt: TROCHE xD

Korwin juz dawno odlecial dlatego dobrze ze juz nie jest przewodniczacym i nie ma decyzyjnego glosu w tej partii.

Myślę że jeśli chciałby zebrać większe zasięgi powinien zluzować skrajnie prawicowe ideologię
@Zielony_Minion tak, PO po prostu musi zgadzać się z pisem i promować rozdawnictwo, bo inaczej elektorat pisu, który ogląda propagandę na tvp, by nie lubił tuska
Jak jeszcze można tłumaczyć to, że gospodarczo po ma zamiar zrobić to samo co pis?
@Bloodhorn i teraz przez takiego Janusza do wyborów będą wyciągać brudy i utożsamiać go z Konfederacja cały czas.

a i miałem dodać. W KO ktos pewnie policzył że spróbują przejąć część wyborców starszych niezdecydowanych stąd babciowe i innych którzy nie są tak Konserwatywni i złapać ich na socjal co było widać po sondażach że jednak było słabe bo część wyborców KO nie jest za rozszerzaniem socjalu.

Konfederacja pewnie będzie teraz taka partia
@mojnicknawykopie ale wiesz że można wierzyć w Boga chodzić do kościoła itd i nie być takim prokoscielnym politykiem jak to zrobil PiS że sami księża otwarcie nie mówią ale wiesz że popierają PiS? o dotacjach itd nie wspominając
ale wiesz że można wierzyć w Boga chodzić do kościoła itd i nie być takim prokoscielnym politykiem jak to zrobil PiS


@Rolnikt: wiem, ale to nie w jego przypadku. poczytaj jak lizał dupę klerowi żeby zostać premierem. on zrobi wszystko, byle by dorwać się do koryta.
i teraz przez takiego Janusza do wyborów będą wyciągać brudy i utożsamiać go z Konfederacja cały czas.


@Rolnikt: wiesz co by dalo jego wywalenie? Kompletnie nic. Godek byla chwile w tej partii i od 4 lat jest wypominana. To samo panasiuk. Wywalili go na zbity ryj a ciagle lata jego plakat wyborczy to samo socha. Sporo wyborcow glosuje ze wzgledu na korwina jego wyrzucenie albo rezygnacja to powazny blad. Niech sobie
@Bloodhorn widziałem sondaże ale myślę że realnie to będzie tak jak mowielm 8-10. Chyba że PiS ich podkupi pod koalicję to wtedy za 4 lata już nie będzie konfederacji bo wchłonie ich PiS tak jak Kukiza. Nie wiem dlaczego ale widzę takie tłumaczenie Mentzena: tak jesteśmy w koalicji z PiS ale tylko dlatego żeby zmienic, wpłynąć na naszego Koalicjanta w podatkach itd.

Takie ryzyko wydaje mi się realne
@Bloodhorn: wydaje mi się, że to polityka to trochę bardziej złożona kwestia niż głosowanie na to co słuszne. Przyjdą wybory i zacznie się wyciąganie każdego głosowania. Myślisz, że PO przekona PiSowców głosowaniem przeciw takiej ustawie? A to właśnie o te głosy muszą walczyć. Tak samo obiecanki 800+. Pozostaje mieć nadzieję, że obiecają tyle co PiS, ale jednak się z tego nie wywiążą.

Samą jakość polskiej sceny politycznej, jak i świadomości wyborców
a wyborcy pisu nie maja nawet pojecia co to sa glosowania sejmowe.


@Bloodhorn: no właśnie. Przyjdą wybory, wyborca odpali TVP, ktoś w TVP pokaże że ci z PO nie chcieli dać, bo "patrzcie ludzie jak oni głosowali" i tyle z tego będzie.

elektorat konfederacji i demografia kraju potwierdzaja ze to bledne myslenie


Nie bardzo wiem co masz na myśli
to ze elektorat konfederacji jest mlody a elektorat pisu za 20 lat bedzie jedzony przez robaki


@Bloodhorn: a, to fakt. Choroba wieku dziecięcego, kiedy każdy jest młody i niezniszczalny, a prywatno opieka zdrowotna wydaje się być świetnym pomysłem xD