Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam bardzq paloco prośbe. Czy dysponuje ktos nagraniem z lajta borzego na ktorym major siedzi na wersalce, patrzy sie w kqmere i slucha przez dwie minuty donejta o tresci “bzi bzi bzi bzi bzi bzi bzi bzi …”? (Moglo to byc rowniez “gzi”, jusz niestety nie pamiqtam)
Przeszukuje szoty i kompilacje a nigdzie nie moge tego znalezc a jest mi to niezbedne dla mojej kondycji psychicznej. Az zalozylem tu kontq zeby zapytac chollerajasna.
Szybciej bo ja do choroszczy nie zdqze!!!!!
#suchodolski #kononowicz #szkolna17
  • 36
@US17junkie: I nadal chcesz być głupim? Co ty #!$%@? piszerz to jakiś wyzszy poziom #!$%@?. Ok , musiałeś sobie wejść w profil, żeby szukać haczyków i co dalej? Dalej tylko gorzej. Nadal nie rozumiesz. No to może dosadniej ci powiem. Won na FB, tam są MENELOmani, a tu nie bardzo spotkasz fanów. Rozumiesz? A to ze slawkiem no to po prostu misztrzostwo. Z wami debilami/fanami jest problem, bo na oko 50%
@Bajkonur: ty wysylasz odpowiedzi w tym portalu co najmniej kilka razy na godzine z tego co widze, i to wszystkie na temat US17, i ty mi mowisz ze mam sobie isc do miejsca ktore wlasnie twardo promujesz? XD a z ludzmi takimi jak ty jest tylko jeden problem, ze bardzo chetnie nazywaja innych ludzi roznymi okresleniami, ale tylko w internecie. Jesli jestes slawkiem to pozdrawiam cieplutko, kopnal mnie zaszczyt ( ͡
@US17junkie: Serio? Kilka razy na godzine? Ten weekend owszem, ale wcześniej ?Slabo panie detektyw? Ja jestem szarym Polakiem, ale mam moralniaka, że gadam z takim robakiem bez argumentow. Dałem ci nalepsza mozliwa rade, zebys #!$%@? na fb gdzie sie wielbi te patologie, ludzie wymieniaja sie filamai, kupuja koszulki, kubeczki z ta #!$%@? patologia i co bys jeszcze chcial. Tam jest twe miejsce kolego. Czy ty wiesz kto to jest ten SLAWEK?
@US17junkie: O aj cię kurdę, ale pojazd, a coś z dorosłości? Pytaj, ja Ci wszystko opowiem jeśli będę potrafił. Albo nie, pamiętam pierwszy wpis i na serio dałem ci najlepszą mozliwa rade, zebys #!$%@? z takimi pytaniami na fb.
@Bajkonur: jesli jestes kim domyslam sie ze jestes to jest ci zapewne na reke aby ta dyskusja sie przedluzala, bo ruch, bo zasiegi, a tylko to sie w twoim marnym zyciu liczy, wiec nie bede sie w nia wiecej wdawal. Obaj wiemy ze przegrales te dyskusje juz dawno temu, gdzies mniej wiecej po tym jak opisalem proste fakty dotyczace twojej aktywnosci a ty mnie zaczales obrazac. Na te osoby sterujace kononem
@US17junkie: Oj #!$%@? dramat. Koles stwierdzil, ze mam marne zycie i chyba sie powiesze :) Czy ty masz 10 lat, czy tylko udajesz 10-latka? Zasięgi? Czego zasięgi? Kim jestem powiedz światu i jeszcze mnie oznacz, żeby mnie zlinczowano. Mój bład faktycznie, że piszę z jakimś....i tu jest problem(raczej troll, albo zjeb nowoszkolny) ale co tam. W koncu zycie uplywa ludziom na marnowaniu czasu. Powtórzę się. Napisałem ci najlepszą możliwą radę i
@Bajkonur: ale heca, nawet nie wiedziałem, że tak często pisze z samym Michałem białkiem na multikoncie o starym knurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż jeszcze lepszym płot twistem jest, że białek i srawek Nowak to ta sama osoba.
Przynajmniej zasięgi rosną dla jego xDd
@Bigticket: No widzisz Pan. Tej nocy otworzono nam oczy. OOOOOO tak szeroko. #!$%@?ć to. Za dwa tygodnie mam urodziny i jedyny zasięg jaki mnie interesuje, to ten, żeby mi moje 14 centymetrów stawało hehe