Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam bardzq paloco prośbe. Czy dysponuje ktos nagraniem z lajta borzego na ktorym major siedzi na wersalce, patrzy sie w kqmere i slucha przez dwie minuty donejta o tresci “bzi bzi bzi bzi bzi bzi bzi bzi …”? (Moglo to byc rowniez “gzi”, jusz niestety nie pamiqtam)
Przeszukuje szoty i kompilacje a nigdzie nie moge tego znalezc a jest mi to niezbedne dla mojej kondycji psychicznej. Az zalozylem tu kontq zeby zapytac chollerajasna.
Szybciej bo ja do choroszczy nie zdqze!!!!!
#suchodolski #kononowicz #szkolna17
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Bajkonur: ale dlaczego mowisz do mnie w liczbie mnogiej Xd no i gdzie moge zapytac ludzi o material ktorego szukam? Nie znam sie na spolecznosci tego uniwersum, jestem tylko biernym obserwatorem jego wydarzen
  • Odpowiedz
@US17junkie: Gdzie? Na fb sobie grupke znajdz gdzie jest ponad 100.000 osob i tam pomoga. Moze pochopnie cie zaatakowałem, ale smierdzisz....no dobra, bez obrazania i sobie idz na tego fb wielbic to uniwersum i tekstami walicie z pamieci.
  • Odpowiedz
  • 1
Ziomki ja widze ze tu faktycznie panuje jakas chora atmosfera jesli chodzi o to uniwersum XD dotychczaw tylko o tym slyszalem a teraz sie przekonalem na wlasnej skorze XD choroszcz jest tu mocna. Na ile mi dobrze wiadomo, wykop to serwis gdzie sie WYKOPUJE materialy, nie? Xd to tak jakbyscie sie srqli ze na filmwebie ktos dal recenzje filmu
  • Odpowiedz
  • 0
Jaka zielonko? XD @synbozy777 wy wiecie ze sa na swiecie jeszcze ludzie ktorych qwno obchodza wasze spory i intrygi? Ja tu chce tylko link do filmu a zostalem zaatakowany przez kilka kont wygladajacych jakby mialy jednego wlasciciela XD nie chcecie mi pomoc to nie przeszkqdzajcie chollerq jasna!!!!
  • Odpowiedz
  • 0
@Bajkonur: jak to jest ziomek ze spinasz sie do ludzi ze zadaja pytania o to uniwersum, a jak wchodze na twoje konto to widze mase komentarzy pod materialami zwiazanymi z tymi uniwersum, tzn jestes bardzo z nim zwiazany i aktywny w tym portalu, i w dodatku przewijaja sie jednoczescie nazwy kont ktore odpowiadaly albo lajkowaly w tym watku? Xd czyzbys byl adminem tego fejzbukowego fanpejdza ze mi go tak polecasz?
  • Odpowiedz
  • 0
Anyway, nie wiem jak to dziala na wykopie ale jesli wasze nic nie wnoszace komentarze beda mi podbijac watek to sobie komentujcie, bo moze sie trafi jakis zloty czlowiek ktory kojarzy fragment z “bzi bzi bzi bzi bzi”!!!! I pozdrawiam tq osobe cholllera jasna!!!!!
  • Odpowiedz
  • 0
@Bajkonur: typie ale co ja sobie niby wymyslilem? Po prostu wszedlem na twoj profil i napisalem co widze XD typ aktywny w uniwersum marudzi ze ktos zadaje pytanie o uniwersum i zupelnym przypadkiem odsyla mnie do grupy fejzbukowej i zupelnym przypadkiem napomknal ile jest ludzi w tej grupie. Czy mam wlasnie watpliwy zaszczyt dyskutowania z tym slynnym slawkiem, albo kims z tej calej smiesznej “ekipy”? XD po prostu jak nie masz
  • Odpowiedz