Wpis z mikrobloga

@Capri-Sonne: W jakim sensie 'niby poważny content' i 'woli wykorzystać cycki'? Dziewczyna od 2021 roku robi świetne, merytoryczne filmy, ale teraz po jednym z prawie 200 filmów okazuje się, że jej content jest 'niby poważny' i 'woli wykorzystywać cycki'?
#!$%@?ąc od tego, że to przecież jawna kpina ze wszystkich osób, które komentowały jej brak pokazywania się na kanale czy faktu, że tak ubrana dziewczyna to norma na ulicy.
@Smarek37: Wszystkie mądrale z #przegryw tylko by chcieli cycki oglądać a jak laska w normalny sposób, choć nie powiem apetyczny, się pokazała, to od razu atencjuszka. A co wy myślicie, że przy takim temacie łatwo o utrzymanie statystyk? Dziewczyna wie co robi patrząc na większość Mirków co się ślinią do kawałka ciała. Pierwsi do krzyczenia a ręce pewnie pod kołdrą. Weźcie wy się pieprznijcie w łeb.

@Andromeda_YT olej tych wszystkich ujadających
  • 0
@zielonkanawieki: dziwny ten wykop. Twój komentarz wyświetla mi się jako komentarz użytkownika z czarnej listy, mimo, że nie mam cię na czarnej, bo nikogo nie mam. A po drugie, gdybym miał to byś nie mógł tu pisać.
Nie ogarniam już tej kuwety
( ͡° ͜ʖ ͡°)