Wpis z mikrobloga

Znajomi ukraincy mowili -> nie dawac takim na ulicy, krecil nosem jak pytalem co to za ludzie, no ale u nas tez robia zbiorki na chore kotki, na dzieci -> 95% na cele zarzadu i marketing (u szwagra zamawia baner GIF) a 5% na dzieci. Bylo nie raz na polsacie czy tvn uwaga o takich polskich firmach. Tutaj w dodatku stan wojny, powinna byc kara dozywocia jak nei czapy jesli ci robia
@robertkk z tymi zaufanymi to też różnie bywa. Znakomy zbiera na żona który uległ wypadkowi. Żeby zebrać 300k na rehabilitację to na konto musi wpłynąć 400k bo 25% zgarniają fundację. niby dają plakaty i plombowane puszki, ale to wciąż w uj kasy
@FELIX90: Jak ktoś sprawdzał i tak wyszło, no to faktycznie polska i ukraińska kultura dużo się nie różnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz zostawić sobie albo wrzucić do puszki

Wytypuj jakąś zrzutke
@FELIX90: no jeszcze mnie nie #!$%@?ło że paść choćby głupimi dwiema dychami pana prezesa jakiejś fundacji która powstała 2 tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytypuj coś ze zrzutka.pl i przelewam, a jak nie, to nie

BTW wrzuć linka do tego sledztwa, bo nie moge znaleźć
@FELIX90: pod wroclavia akurat nie tylko Ukraińcy zbierają. Tam to każdy, kto chce. Szczytem jest dla mnie typ, co siada na przejściu dla pieszych do PKP i gra na gitarze podpiętej pod mały piecyk. Ma nawet kartkę z numerem do robienia blika XD przejść się nie da, a ten jeszcze rzepoli kilka akordów Stinga, bo nic innego nie umie
@FELIX90: dlaczego Ukraińcy zawsze podchodzą do rusofilów xD?

Tyle razy byłem we wroclavii i akurat tam nikt nigdy do mnie nie zagadał, a do konfederaty 3 razy na minutę xD
Tyle razy byłem we wroclavii i akurat tam nikt nigdy do mnie nie zagadał

@Ogau: to usiądź na ławce przed wejściem. Czytaj ze zrozumieniem.

dlaczego Ukraińcy zawsze podchodzą do rusofilów xD?

@Ogau: rozumiem, że jak nie podoba mi się brzydka baba to znaczy, że jesteś pedałem?

@JanuszPDM: wolę czterech meneli, którzy chcą kasę na jabola niż oszustów, którzy biorą ludzi na litość i udają, że zbierają na jakieś dzieci.