Wpis z mikrobloga

Jak popularne influencerki w tym kraju dochodziły do swoich zasięgów:
Fagata - wyrachowane zakręcenie się wokół popularnego youtubera, wypromowanie się na jego plecach, po zakończeniu związku pomawianie go w internecie
Paulina - wyruchanie karła na zasięgi, w trakcie związku na filmach nie ukrywała obrzydzenia jego osobą
Wersow - nieodpisanie Frizowi na wiadomość na insta gdy ten był nikomu nieznanym youtuberem, wejście z nim związek gdy odezwał się ponownie, z tą różnicą, że już miał milion subów
Sheeya - wejście z Gimperem w związek by następnie wyjść z inicjatywą "otwartej relacji" czyt. ona będzie się ruchać z chadami :D
Nikola od Magicznego - ruchanie się z menelem dla zasięgów i korzyści, zostawienie go gdy cel został spełniony

O postaciach pokroju Seksmasterki czy Linkiewicz nie będę wspominał.

Czy jest jakaś topowa influencerka w Polsce, która nie została przez nikogo wypromowana i robi coś w miarę interesującego, a nie tylko świecenie dupą na instagramach i gównofilmiki?

#famemma #pieklomezczyzn #blackpill #danielmagical #friz #polskiyoutube
D.....8 - Jak popularne influencerki w tym kraju dochodziły do swoich zasięgów:
Fagat...

źródło: MjAyMzA1YgsgGztJbkpvHmNDbxMoE2FINFt3WG4Hf145VisTLVQ_DzEWYx0zRD0LNgljCi0eLBooVjtLblUkGTEVLANuVCAIJB1iSiNQKQkkSntXdVUpX2xNLk8jHC8Idh9gGXVVfVJ2T31DcQAsSDw

Pobierz
  • 27
@DEJW88: bez kitu jak patrzę na wersow to bardzo przypomina mi zwykłego szona po operacjach i wygląda szczerze zniechęcająco. Jedyny plus że zdjęcia maskują jej prawdziwa urodę po skalpelach. Natsu przy niej to klasa ssma w sobie po mimo że ma cycli zrobione no i niewygodną przeszłość a zresztą #!$%@? mnie oni obchodzą xd nie wiem po co komentuje to, ale to kwestia zapewne że wygląda jak plastik
@Gulczas1337: Popularność Littlemonster96 to dzieło Stuu w dużej mierze. LM96 to była laska która była jednym tych askowych fejmów nagrywał ulubieńców miesiąca i pokazywała co kupiła do kamery głownie. Chociaż paradoks jest taki, że miała więcej jaj jak 3/4 dzisiejszych influ tych wielkich bo potrafiła jechać gdzieś do Warszawy z Katowic chyba żeby się z ludźmi spotkać. Ona wybiła później Dubiela na przykład
@DEJW88: topowa, ktora nie wybila sie dzieki zadnemu chlopu (chyba) to Jeleniewska no i Lexy, ktorej pomogl Stuu i bycie w teamie x ale sama prowadzac wczesniej kanal coraz bardziej sie rozwijala miala chyba 50k subow zanim dolaczyla do teamx ale juz niestety nie pamietam, ale mi ją youtube zaproponowal na glownej przed teamem.