Wpis z mikrobloga

bo jestem dobrze zarabiającym sportowcem z nienajgorszą mordą. Spotykałem się z byłą mistrzynią Polski w jednej z popularniejszych dyscyplin


@Wilczak: A ja jestem czynnym kosmonautą. Witam na super portalu dla super ludzi, wypok peel.
@gokotgo: ale gdzie ja mówiłem o pogardzie? Pisałem jedynie, że zmiana myślenia ludzi wychowanych w pewien sposób jest niewykonalna, bo nie można okłamać samego siebie, nawet jeśli pozornie wyrzucisz taką chęć posiadania partnerki, to podświadomie i tak będziesz do tego dążył, a jeśli nie, to siadzie Ci psycha od udawania kogoś, kim nie jesteś. Od tego już bliska droga do alkoholizmu czy narkomanstwa.
raczej obserwuje social media i wiem, że to co piszą na wykop o polkach w znacznej większości to prawda


@Grejt_Sajaman: No wiadomo, że zdjęcia w internecie i jakieś losowe posty 1 do 1 oddają prawdziwe życie, co nie? Wyłącz internet, wyjdź z domu, do ludzi, pożyj trochę i poznaj życie.

Nie jestem przegrywem po prostu nie lubię polek. Bo kobiety z innych krajów się tak nie zachowują i jakby proszę mnie
@Glikol_Propylenowy: no ja się odniosłem do tego co OP gadał o pogardzie. Jak nikim nie gardzisz to nie musisz zmieniać swojego myślenia i jeśli faktycznie bardzo na tym Ci zależy, to partnerkę znajdziesz. A potem przekonasz się, że to wcale nie jej brak sprawiał, że czujesz się niespełniony ;)
@Wilczak

@Grejt_Sajaman: Social media doszczętnie zryły im te gadzie mózgi.


Identycznie jak Wykop ryje mózgi wszystkim, którzy udzielają się na tagach przegryw, tinder, p0lka. Żyjecie w swojej bańce, bo odsetek kobiet o których mówisz nie jest taki ogromny. Fakt istnieje, ale o zwykłych dziewczynach się nie mówi, bo są zwykle. Zupełnie jak o opiniach, jak już to dodaje i czyta się te negatywne.
Z takiego właśnie podejścia wynika przegryw.


@czlowiekzcegla: No może i jestem toksyczny bo normalnie facet nie zakłada takich tematów o stereotypowej polce lecącej na każdego pięknisia tylko nie na polaka z chorobami i problemami, ale wiesz to lata obserwacji i doświadczeń. A zwłaszcza ostatni rok dał mi mocno po tyłku kiedy po upływie 30 roku życia próbowałem kogoś poderwać, ale ostatecznie wróciłem do swoich innych zajęć, które dają mi o wiele
@czlowiekzcegla: chciałbym żyć w kraju gdzie dziewczyna popatrzy na mnie przychylnym wzrokiem, że samą nobilitacją dla niej będzie fakt, że staram się o jej względy a nie, że one wymagają od każdego mężczyzny, żeby był modelem z okładki, albo chadem z gymu inny to od razu śmieć i można z niego beke kręcić czy coś
To smutne
@Grejt_Sajaman: jak byłem młodszy to nie miałem problemu z babami, ba, w mojej grupie nawet cichodajki i największe szlaufy miały jakąś tam "niewinność" i było zero (albo bardzo mało) spiny i wrogości co do mniej szczęśliwych ( wycofynach chłopców czy dziewcząt ) ale im starszy się staję, to zauważam jedno - moim rówieśniczką zwyczajnie #!$%@?. laski które ruchałem w techbazie patrzą na mnie jakbbym i ojca zabił a gdy chciałem ostatnio
@Grejt_Sajaman: polki są debilami. Ile z nich zostaje samotnymi madkami bo dają dupy sebixom/turasom/patusom? Ja #!$%@?... Jak ja bym był kobietą i już musiał z jakiegoś powodu ruchać się z patusem to zabezpieczałbym się na wszystkie możliwe sposoby. A one #!$%@? nawet o tym potrafią nie pomyśleć.
  • 1
@Grejt_Sajaman no tak jest no i w czym problem?

p0lka obniży wymagania (czyli dostosuje do własnych możliwości) w kilku przypadkach

jak już będzie na tyle stara że młodsza konkurencja wypchnie je z rynku
jak łobuz który kocha mocniej wybije zęby
jak chad zostawi dla młodszej
jak Seba #!$%@? i alimentów nie będzie płacić
jak atencją się skończy i dotrze do niej że dawanie dupy to max jej możliwości na zainteresowanie sobą faceta
Nie robi to wam jakiegoś dysonansu poznawczego, że oskarżacie Polki o bycie grubymi i brzydkimi, a jednocześnie płaczecie, że patrzą tylko na wygląd?
Bo kobiety z innych krajów się tak nie zachowują


@Grejt_Sajaman: ale byłeś z jakąś zagraniczniarą w związku? NIE xd Też nie jest kolorowo. Po latach dochodzę do wniosku, że faktyucznie one są z wenus a my z marsa. Niekompatybilnie.

Zamiast niepotrzebnie tracić czas na hejtowanie p0lek - lepiej skupić się na sobie i przede wszystkim na języku i podbijać do znacznie ciekawszych kobiet z Azji.
@Grejt_Sajaman: Będę trochę łopatologiczny, ale zaorało się jedyną instytucję która narzucała jakieś standardy moralne kobietom (kościół - nawet nie musi być katolicki) i nagle zdziwienie że wielu partnerów, rozwody, aborcje, padająca na pysk demografia, plaga samotnych matek.

No ale już przynajmniej nie będzie moherowych beretów straszących piekłem, tylko stare jędze mające w głowie tylko obwinianie patriachat za to że nie są już młode i piękne