Wpis z mikrobloga

@Kindybal_xD: a najgorsze, że większość Polaków wybiera te Polki ze względu na język i to, że są najbliżej i żadna inna europejka nie zrobi im schabowego w niedziele. Gdyby #!$%@? się odwrócić od nich może by zaczęły doceniać to co mają. Ja nie mówię teraz. Bo te pokolenie jest już przeżarte tym i nie ma szans, ale jakieś następne..
@Grejt_Sajaman: Social media doszczętnie zryły im te gadzie mózgi. Widać to szczególnie na Tinderze, gdzie 36-latki mają wymagania, jakby ciągle miały 18 lat. Naoglądały się takiej Lewandowskiej i myślą, że one też tak mogą. XD

Chciałbym, żeby tak nie było, kiedyś kobiety uwielbiałem, miałem jedną taką prawdziwe 10/10, ale z każdym kolejnym rokiem gardzę tymi stworzeniami coraz bardziej.
@KotBojowy raczej obserwuje social media i wiem, że to co piszą na wykop o polkach w znacznej większości to prawda. Dlaczego na Instagramie najczęściej polka fotografuje się z kimś o innym kolorze skóry albo ładnym? Nigdy nie widziałem pary ładna babka brzydki chłop albo nie daj Boże kaleka
Najczęściej to są ladni ludzie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wilczak: Nie miałeś problemów będąc atrakcyjny. Ja mam problemy gdyż jestem chory mam problemy z nogami
Często na SM zdarzały mi się bloki od nich z doopy staram się zawsze być miły i pisać komentarze z klasą nie spermiarskie czy coś bo wiadomo, że insta czy FB to lepiej żeby być ułożonym na wykopie mam gdzieś opinie. I gro z tych kobiet jest takie jakie jak je opisują albo kłamią dla